НШ за момичета и момчета до 14 г.
10-11.6.2015г. гр. София
четирибой-момчета 14 г.
Рекорд.: 342 т. КРАЙНО КЛАСИРАНЕ 60 м ск.дълж. 60 м пр.  Гюле / 800 м общо
м.   име и фамилия г. клуб пост. точки пост. точки пост. точки пост. точки
1 1105  Иван Бонев 2 АК Павел Павлов-Враца 8,2 64 4,86 65 9,1 93 02:34,8 59 281
2 2787  Иван Георгиев 2 АК Враца 7,9 74 5,05 69 10,1 56 02:36,7 57 256
3 1275  Иван Иванов 2 Оборище-Панагюрище 8,2 64 4,36 52 9,8 64 02:25,6 70 250
4 2780  Иван Добрев 2 Супер спорт-Варна 8,1 67 4,69 60 10,0 58 02:32,3 62 247
5 337  Даниел Иванов 2 Супер спорт-Варна 8,2 64 4,66 60 9,7 67 02:48,5 46 237
6 2961  Димитър Иванов 3 СКЛА Трявна 8,6 53 4,49 55 10,0 58 02:26,4 69 235
7 1381  Григор Иванов 2 Дунав-Русе 8,6 53 4,80 63 10,1 56 02:32,7 61 233
8 2158  Станимир Стойнов 2 Евър-Варна 8,3 61 4,35 52 10,5 48 02:25,3 70 231
9 338  Виктор Димитров 2 Супер спорт-Варна 8,6 53 4,24 49 9,5 74 02:37,9 55 231
10 983  Антон Гатев 2 Тунджа-Ямбол 8,5 55 4,45 54 10,5 48 02:33,7 60 217
11 1682  Томи Димитров 3 ЛК Локомотив 2010-Г.Оряховица 8,4 58 4,15 47 10,1 56 02:37,1 56 217
12 2604  Георги  Николов 2 Спартак-Плевен 8,2 64 4,41 53 10,6 46 02:40,8 53 216
13 2757  Никола Николов 2 СКЛА Нефтяник 2014-Шабла 8,5 55 4,51 56 10,2 54 02:44,1 50 215
14 1884  Ивайло Иванов 2 Атлетик-София 8,4 58 4,22 49 10,4 50 02:41,0 52 209
15 587  Станислав Кисев 2 Локомотив-Пловдив 8,6 53 4,35 52 10,0 58 02:52,0 44 207
16 508  Владимир Гавраилов 2 АСКЛА Сливен 8,4 58 4,29 50 10,6 46 02:42,3 51 205
17 1542  Мелих Мехмед 2 СКЛА Шумен 8,6 53 4,18 48 10,8 42 02:32,4 62 205
18 1230  Гени Семковски 2 Тракия 96-Пловдив 8,4 58 4,38 53 11,7 27 02:31,0 63 201
19 582  Атанас Иванов 2 Локомотив-Пловдив 8,4 58 4,23 49 10,9 40 02:42,8 51 198
20 2156  Халим Сатаджа 2 Евър-Варна 8,5 55 3,82 39 11,0 38 02:34,4 59 191
21 2948  Любомир Калчев 3 СКЛА Цвети Кирилова 8,5 55 4,28 50 11,5 30 02:45,3 48 183
22 391  Емил Василев 2 Балкан-Ботевград 8,5 55 4,21 48 11,4 32 02:46,4 48 183
23 2283  Валентин Къдринов 2 Тракия-Пловдив 9,0 45 4,20 48 11,5 30 02:34,9 59 182
24 2934  Борислав Велков 2 АК Враца 8,1 67 4,66 60 10,3 52 незав. 0 179
25 1383  Александър Димитров 2 Дунав-Русе 8,3 61 4,37 52 13,0 9 02:36,9 57 179
26 2481  Константин Василев 3 СК Стратеш Атлетик-Ловеч 9,1 43 3,96 42 11,1 36 02:36,4 57 178
27 1862  Мартин Балабанов 2 АК-Джордан 8,8 49 3,99 43 11,5 30 02:37,5 56 178
28 2605  Александър Бегов 2 Спартак-Плевен 8,8 49 4,18 48 11,1 36 03:00,2 37 170
29 2153  Валентин Бояджиев 4 Евър-Варна 8,8 49 3,63 33 11,3 33 02:37,9 55 170
30 2598  Виктор  Вангелов 3 Спартак-Плевен 9,0 45 4,31 51 11,5 30 02:54,5 42 168
31 617  Ангел Каменов 2 СК-Венелина Венева 8,9 47 3,90 41 11,6 29 02:43,9 50 167
32 1228  Мартин Йорданов 2 Тракия 96-Пловдив 9,2 41 3,94 42 10,7 44 02:58,3 38 165
33 1384  Даниел Пасев 2 Дунав-Русе 8,9 47 3,87 40 11,5 30 02:54,1 42 159
34 2286  Васил Кафеджийски 2 Тракия-Пловдив 8,9 47 4,10 46 12,9 10 02:38,4 55 158
35 56  Георги Миленков 2 ЦСКА-София 8,7 51 4,09 45 11,6 29 03:05,8 33 158
36 3141  Кристиан Камелиев 2 Атлетик-София 8,9 47 3,98 43 12,1 21 02:46,7 47 158
37 2507  Кейси Шутев 3 АК Пълдин 9,1 43 3,85 39 11,4 32 02:54,8 41 155
38 2876  Кристиян Димитров 2 Супер спорт-Варна 9,1 43 3,62 33 11,7 27 02:45,1 49 152
39 2899  Калоян Добрев 2 Юниверсал 9,1 43 3,78 38 11,2 35 03:02,6 35 151
40 1630  Александър Шаренкапов 4 Рилски атлет-Самоков 9,3 39 3,58 31 11,8 26 02:40,5 53 149
41 2965  Ангел Коларов 3 Локомотив-Пловдив 8,9 47 3,90 41 12,6 14 02:48,8 46 148
42 2905  Андреан Стайков 3 Академик-София 8,9 47 3,68 35 12,1 21 02:50,3 45 148
43 1627  Стефан Ярловски 3 Рилски атлет-Самоков 9,0 45 3,57 31 11,7 27 02:49,1 45 148
44 1084  Алекс Иванов 3 СК Олимпия-Враца 8,7 51 3,88 40 11,5 30 03:15,9 25 146
45 1505  Емил Веселов 4 Спартак-Койнаре 9,2 41 3,72 36 12,5 16 02:40,6 53 146
46 3024  Алекс Костов 4 Евър-Варна 8,9 47 3,36 22 11,1 36 02:56,6 40 145
47 1138  Максим Батаклиев 2 Ч.Ч.Чендини 9,5 35 4,11 46 12,0 23 02:54,9 41 145
48 2645  Николас  Петков 2 Спринт-Ч.Бряг 8,7 51 4,52 56 11,4 32 7,19 3 142
49 1088  Столетко Иванов 2 СК Олимпия-Враца 9,0 45 4,23 49 12,5 16 03:06,8 32 142
50 3145  Калоян Топов 3 СКЛА Д.Вучков-Вучето-Самоков 9,0 45 3,93 41 12,0 23 03:11,1 29 138
51 3075  Георги Ананиев 3 Фортуна-Костинброд 8,8 49 3,89 40 12,1 21 03:12,2 28 138
52 1941  Антоан Антонов 4 СК Костенец 9,3 39 3,76 37 11,9 24 02:59,4 38 138
53 2544  Станислав Ценков 2 Бургас 98 9,4 37 3,77 37 11,8 26 02:59,7 37 137
54 1326  Регшан Османов 2 Атлетик-Провадия 9,0 45 3,71 36 12,6 14 02:56,2 40 135
55 2959  Ангел Димитров 3 Етър Академик-В.Търново 9,0 45 3,66 34 12,3 18 02:59,9 37 134
56 130  Персиян Богданов 4 СК Атлет-Мездра 9,4 37 3,36 22 12,3 18 02:39,0 54 131
57 1893  Даниел Срендев 3 Атлетик-София 9,1 43 3,79 38 незав. 0 03:04,1 34 115
58 1389  Николай Иванов 3 Дунав-Русе 8,7 51 4,49 55 13,3 5 03:59,5 3 114
59 3077  Ахмед Мурад 2 Етър Академик-В.Търново 10,0 27 3,42 25 12,3 18 02:52,7 43 113
60 2956  Кристиян Михнев 2 Етър Академик-В.Търново 9,2 41 3,16 12 13,0 9 03:07,2 32 94
61 1086  Деан Димитров 2 СК Олимпия-Враца 9,7 32 3,25 17 14,3 0 03:10,1 29 78
62 2860  Цветомир Викторов 4 СК Олимпия-Враца 9,9 29 3,46 27 13,8 0 03:28,2 18 74
63 1087  Кристиян Борисов 2 СК Олимпия-Враца 10,0 27 3,36 22 14,0 0 03:33,5 15 64
64 2799  Зафир Маринов 2 Етър Академик-В.Търново 10,2 24 3,29 19 13,7 1 03:33,8 15 59
65 2800  Костадин Василев 2 Етър Академик-В.Търново 10,7 17 2,67 0 13,5 3 03:20,5 22 42
66 1327  Сашо Александров 2 Атлетик-Провадия 9,8 30 3,06 7 15,2 0 6,62 0 37
  2691  Никола Йовчев 2 СК Европул 8,3 61 4,53 56 нест. 0     незав.
  1667  Кристиан Гешев 3 Юлис - Елин Пелин 8,1 67 4,63 59 нест. 0     незав.
  501  Димитър Илиев 2 АСКЛА Сливен 8,2 64 нест. 0         незав.
  2786  Димитър Тосков 4 Рилски атлет-Самоков нест. 0             нест.
  2885  Митко Митков 3 КЛА Марин Манчев-Правец нест. 0             нест.
  832  Мирослав Иванов 2 СК Атлетика 2012-В.Търново нест. 0             нест.
  834  Светослав Ботев 3 СК Атлетика 2012-В.Търново нест. 0             нест.