НШ за момичета и момчета до 14 г.
10-11.6.2015г. гр. София
четирибой-момичета 14г.
Рекорд.: 286 т. КРАЙНО КЛАСИРАНЕ 60 м ск.дълж. 60 м пр. Гюле / 600 м общо
м.   име и фамилия г. клуб пост. точки пост. точки пост. точки пост. точки
1 2692  Ванеса  Александрова 2 СК Европул 8,4 70 4,47 52 9,5 74 01:45,9 79 275
2 1626  Вивиан Кръстева 2 Рилски атлет-Самоков 8,4 70 4,57 55 9,7 67 01:46,5 77 269
3 1226  Мила Димитрова 3 Тракия 96-Пловдив 8,3 74 4,53 54 9,8 64 01:51,8 68 260
4 362  Ивет  Тодорова 2 Хеброс-Харманли 8,3 74 4,49 52 10,3 52 01:47,7 75 253
5 2149  Симона Вълкова 2 Евър-Варна 8,4 70 4,23 45 9,8 64 01:48,4 73 252
6 3149  Ирина Парушева 2 Черно море Атлетик-Варна 8,3 74 4,30 47 10,1 56 01:48,8 73 250
7 1387  Румяна  Мартева 3 Дунав-Русе 8,5 67 4,13 42 9,6 70 01:49,5 71 250
8 1763  Изабела Соколова 2 Хаммер-ХВ-Трявна 8,2 78 4,48 52 9,7 67 02:03,4 51 248
9 853  Никол Николаева 3 Етър Академик-В.Търново 8,4 70 4,44 51 10,4 50 01:52,3 67 238
10 1184  Ния Вичева 2 Орловец 93-Габрово 8,9 56 4,18 44 10,0 58 01:47,8 74 232
11 2218  Велина Чобанова 3 Черно море Атлетик-Варна 8,2 78 4,00 39 10,2 54 02:01,7 53 224
12 1135  Евгения Захова 2 Ч.Ч.Чендини 8,2 78 4,01 39 10,6 46 01:56,5 60 223
13 2735  Весела Величкова 2 СКЛА Д.Вучков-Вучето-Самоков 8,1 82 4,35 48 10,9 40 02:02,3 52 222
14 1132  Емили Димитрова 2 Ч.Ч.Чендини 8,6 64 4,52 53 10,1 56 02:06,3 47 220
15 2159  Бояна Георгиева 2 Евър-Варна 8,8 58 4,19 44 9,9 61 01:58,4 57 220
16 2602  Десислава Гергова 2 Спартак-Плевен 8,5 67 4,10 41 10,0 58 02:05,4 48 214
17 365  Анелия Асенова 3 Хеброс-Харманли 8,3 74 4,14 43 10,7 44 02:04,1 50 211
18 1137  Мирела Здравкова 2 Ч.Ч.Чендини 8,6 64 4,32 48 10,3 52 02:10,6 42 206
19 586  Алекс Иванова 2 Локомотив-Пловдив 8,6 64 4,31 47 10,5 48 02:06,9 46 205
20 364  Силвия Георгиева 2 Хеброс-Харманли 8,9 56 4,09 41 10,8 42 01:53,6 65 204
21 3025  Луйза Николова 3 Евър-Варна 8,7 61 3,97 38 10,6 46 02:01,4 53 198
22 335  Полина Петева 3 Супер спорт-Варна 9,0 54 4,39 50 10,8 42 02:02,0 52 198
23 1080  Михаела Миткова 3 СК Олимпия-Враца 8,4 70 4,08 41 11,0 38 02:05,3 48 197
24 1104  Десислава Йорданова 2 АК Павел Павлов-Враца 8,6 64 4,28 46 11,9 24 01:55,7 61 195
25 2027  Емилия  Рангелова 3 Юниверсал 8,8 58 3,85 35 10,5 48 02:01,0 54 195
26 332 Александра Янева 4 Супер спорт-Варна 8,8 58 4,41 50 10,5 48 02:13,2 39 195
27 2297  Йоана-Преслава Арабаджийска 3 Хебър-Пазарджик 8,8 58 4,20 44 10,8 42 02:03,3 51 195
28 3026  Йоана Ивлева 3 Евър-Варна 8,7 61 3,81 34 10,6 46 02:01,6 53 194
29 2284  Нелина Стойчева 2 Тракия-Пловдив 8,8 58 4,37 49 10,8 42 02:08,4 45 194
30 583  Ани Ушева 3 Локомотив-Пловдив 8,7 61 3,93 37 10,9 40 02:00,6 54 192
31 35  Венислава Георгиева 2 Фортуна-Костинброд 8,7 61 3,94 37 10,7 44 02:03,6 50 192
32 833  Дияна Консулова 2 СК Атлетика 2012-В.Търново 8,7 61 3,81 34 10,7 44 02:02,4 52 191
33 334  Илияна Йорданова 3 Супер спорт-Варна 8,8 58 3,92 36 10,9 40 01:59,5 56 190
34 985  Йоана Петрова 2 Тунджа-Ямбол 8,5 67 3,72 31 10,8 42 02:06,2 47 187
35 127  Силвия Йолова 3 СК Атлет-Мездра 8,9 56 4,05 40 10,6 46 02:08,6 45 187
36 393  Мария  Стоева 2 Балкан-Ботевград 8,6 64 3,45 24 10,8 42 01:59,9 55 185
37 2971  Даниела Стоева 2 АСКЛА Сливен 8,9 56 3,89 36 11,6 29 01:55,1 62 183
38 2039  Сияна Михайлова 2 Юниверсал 8,5 67 3,77 32 11,7 27 01:59,5 56 182
39 1764  Ния Ганчева 2 Хаммер-ХВ-Трявна 8,8 58 3,73 31 11,6 29 01:54,2 64 182
40 584  Йоана Георгиева 3 Локомотив-Пловдив 8,8 58 3,91 36 11,0 38 02:04,7 49 181
41 1943  Боряна  Йорданова 4 СК Костенец 8,8 58 3,88 35 10,8 42 02:07,4 46 181
42 624  Софи Христова 2 КЛАСА 8,7 61 3,57 27 10,7 44 02:05,2 48 180
43 876  Илина Петрова 2 АК Враца 8,6 64 4,32 48 11,7 27 02:11,9 41 180
44 2596  Цветелина  Герганова 3 Спартак-Плевен 9,1 52 3,62 28 11,0 38 01:55,3 62 180
45 368  Марияна Георгиева 2 Хеброс-Харманли 8,6 64 3,97 38 11,7 27 02:04,2 50 179
46 1229  Гергана Чаушева 2 Тракия 96-Пловдив 8,7 61 3,87 35 11,3 33 02:03,8 50 179
47 2107  Михаела Иванова 2 СКЛА Добруджа-Добрич 8,8 58 3,97 38 12,0 23 01:56,4 60 179
48 58  Паула-Михаела Филипова 2 ЦСКА-София 9,3 48 4,31 47 10,8 42 02:12,7 40 177
49 1599  Елизара Георгиева 2 Септември-София 8,7 61 4,01 39 11,5 30 02:07,7 46 176
50 2906  Неда Ненкова 3 Академик-София 8,8 58 4,20 44 11,6 29 02:09,5 44 175
51 779  Пламена Донева 2 Берое-Ст.Загора 9,0 54 4,07 41 11,4 32 02:06,8 47 174
52 1141  Цветелина-Мария Василева 2 Ч.Ч.Чендини 8,9 56 3,96 38 11,3 33 02:07,3 46 173
53 2508  Емилия Кичукова 2 АК Пълдин 9,4 46 3,95 37 10,8 42 02:08,6 45 170
54 3070  Кристин Петрова 3 Вая 94-Бургас 8,4 70 3,72 31 12,2 20 02:07,5 46 167
55 1883  Цвета Христова 2 Атлетик-София 8,9 56 3,50 25 11,5 30 02:02,7 51 162
56 1106  Исабел Стоянова 2 АК Павел Павлов-Враца 9,3 48 3,79 33 11,2 35 02:12,1 41 157
57 517  Джесика Рачева 2 АСКЛА Сливен 8,7 61 4,19 44 12,4 17 02:18,8 33 155
58 2895  Никол Рангелова 2 ЦСКА-София 8,9 56 3,40 23 11,6 29 02:06,2 47 155
59 1629  Изабел Крамарска 4 Рилски атлет-Самоков 9,3 48 3,85 35 12,4 17 01:59,6 55 155
60 3136  Габриела Иванова 3 СК Костенец 9,0 54 3,79 33 11,5 30 02:14,3 38 155
61 1227  Ванеса Арнаутска 2 Тракия 96-Пловдив 9,0 54 3,71 31 12,5 16 02:00,9 54 155
62 615  Габриела Гогова 3 СК-Венелина Венева 9,5 44 3,42 23 11,3 33 02:00,3 54 154
63 3029  Станислава Стаматова 2 СК Европул 8,9 56 3,57 27 12,0 23 02:06,8 47 153
64 2646  Йоланда  Василева  2 Спринт-Ч.Бряг 9,0 54 4,05 40 12,1 21 02:14,9 38 153
65 1353  Елеонора Монева 3 Загорец-Н.Загора 8,9 56 3,70 31 13,6 2 01:54,4 63 152
66 394  Грета Лазарова 2 Балкан-Ботевград 9,2 50 3,93 37 11,8 26 02:13,2 39 152
67 3085  Патриция Иванова 2 Черно море Атлетик-Варна 8,6 64 3,61 28 12,0 23 02:17,8 35 150
68 589  Луйза Димова 2 Локомотив-Пловдив 8,7 61 3,83 34 12,7 13 02:10,6 42 150
69 2925  Пламена Димитрова 2 АК-Джордан 9,0 54 3,94 37 12,0 23 02:16,7 36 150
70 1805  Александра Димитрова 2 Атлетик-Хасково 9,2 50 3,52 26 13,0 9 01:53,1 65 150
71 714  Никол Петрова 3 КЛАСА 9,4 46 3,52 26 11,6 29 02:05,9 48 149
72 3039  Драгомира Христова 3 Рилски атлет-Самоков 9,0 54 3,82 34 12,4 17 02:10,3 43 148
73 2285  Анелия Георгиева 2 Тракия-Пловдив 9,2 50 3,59 28 13,0 9 01:57,2 59 146
74 2775  Илияна Терзийска 2 Фортуна-Костинброд 9,3 48 3,78 33 11,6 29 02:18,1 35 145
75 1628  Габриела Попйорданова 3 Рилски атлет-Самоков 9,4 46 3,35 21 12,3 18 01:56,7 60 145
76 2062  Силвена Иванова 3 Фидипид-Провадия 9,2 50 3,57 27 13,2 7 01:57,7 58 142
77 771  Симона Пеева 3 Берое-Ст.Загора 9,3 48 3,31 20 11,5 30 02:09,9 43 141
78 778  Мариана Стоянова 2 Берое-Ст.Загора 8,8 58 2,92 11 11,5 30 02:12,3 40 139
79 3091  Татяна Вълква 4 Берое-Ст.Загора 8,8 58 3,22 18 12,0 23 02:12,7 40 139
80 2964  Гергана Илийчева 2 Локомотив-Пловдив 9,3 48 3,82 34 11,9 24 02:18,9 33 139
81 2038  Любослава Мраценкова 2 Юниверсал 8,5 67 4,06 40 16,3 0 02:22,2 31 138
82 3058  Мерлин Ангелова 2 Дунав-Русе 8,7 61 3,79 33 15,0 0 02:09,0 44 138
83 2296  Габриела Койрушка 3 Тракия-Пловдив 9,2 50 3,41 23 13,0 9 01:59,5 56 138
84 2029  Вероника Гоцевска 2 Юниверсал 9,0 54 3,86 35 12,4 17 02:22,7 30 136
85 1652  Карина Георгиева 3 Загорец-Н.Загора 9,0 54 3,70 31 11,9 24 02:26,1 27 136
86 3082  Мирела Ганкова 2 Черно море Атлетик-Варна 9,2 50 2,81 8 11,2 35 02:10,3 43 136
87 770  Тамара Павлова 4 Берое-Ст.Загора 8,7 61 3,50 25 12,7 13 02:16,6 36 135
88 1079  Вяра Тодорова 4 СК Олимпия-Враца 8,9 56 3,63 29 12,3 18 02:21,1 32 135
89 1081  Теодора Вътова 3 СК Олимпия-Враца 9,0 54 3,53 26 14,0 0 02:01,3 53 133
90 2483  Силвия Додева 3 СК Стратеш Атлетик-Ловеч 9,4 46 3,56 27 12,7 13 02:07,2 46 132
91 1225  Ванеса Димитрова 3 Тракия 96-Пловдив 9,2 50 4,22 45 12,9 10 02:27,4 26 131
92 37  Елеонора Павлова 3 Фортуна-Костинброд 8,8 58 3,46 24 незав. 0 02:05,3 48 130
93 887  Никол Петрова 2 АК Враца 8,8 58 4,03 40 16,5 0 02:21,4 32 130
94 13  Вера Стефанова 3 Академик-София 9,4 46 3,62 28 12,9 10 02:06,9 46 130
95 2404 Християна Захариева 2 СКЛА "Феникс" 2004 9,2 50 2,97 12 12,7 13 02:02,9 51 126
96 3086  Весела Георгиева 3 Черно море Атлетик-Варна 8,7 61 3,69 30 11,3 33 незав. 0 124
97 129  Денис Владимирова 4 СК Атлет-Мездра 8,9 56 3,22 18 14,1 0 02:05,9 48 122
98 2917  Симона Георгиева 2 Фортуна-Костинброд 9,0 54 3,64 29 13,2 7 02:25,9 28 118
99 2402 Дебора Димитрова 2 СКЛА "Феникс" 2004 9,3 48 3,62 28 13,0 9 02:19,9 33 118
100 2921  Ерика Момчилова 3 КЛА Марин Манчев-Правец 9,0 54 3,13 16 12,5 16 02:24,0 29 115
101 854  Маргарита Чакърова 2 Етър Академик-В.Търново 9,5 44 3,34 21 13,1 8 02:10,9 42 115
102 698  Преслава Дончева 3 СКЛА Трявна 9,8 38 3,37 22 17,1 0 02:01,2 53 113
103 506  Патрисия Петрова 2 АСКЛА Сливен 8,7 61 4,41 50 незав. 0 незав. 0 111
104 2028  Ивана Христова 2 Юниверсал 9,5 44 3,20 18 12,9 10 02:13,4 39 111
105 1663  Мадлен Петрова 4 Юлис - Елин Пелин 9,2 50 3,43 23 13,4 4 02:19,9 33 110
106 39  Елеонора Асенова 2 Фортуна-Костинброд 9,5 44 3,12 16 12,6 14 02:17,2 35 109
107 2105  Мая Щерева 3 СКЛА Добруджа-Добрич 10,0 35 3,37 22 13,0 9 02:12,5 40 106
108 852  Василена  Славова 3 Етър Академик-В.Търново 8,8 58 4,23 45 незав. 0 нест. 0 103
109 392  Кристел Ангелова 2 Балкан-Ботевград 9,7 40 3,38 22 13,5 3 02:14,3 38 103
110 2599  Емили Найденова 3 Спартак-Плевен 9,0 54 2,88 10 12,9 10 02:25,4 28 102
111 2915  Марина Прткова 2 Септември-София 9,6 42 3,71 31 12,9 10 02:37,0 19 102
112 1803  Добромира Бъчварова 3 Атлетик-Хасково 9,4 46 2,71 5 12,4 17 02:20,0 33 101
113 1802  Анастасия Монева 3 Атлетик-Хасково 10,1 33 3,04 14 13,1 8 02:08,8 44 99
114 28  Жанет Стоянова 3 Фортуна-Костинброд 9,7 40 3,27 19 13,5 3 02:15,0 37 99
115 989  Елени Пануцу 2 Тунджа-Ямбол 9,0 54 3,74 32 12,8 12 нест. 0 98
116 3117  Магдалена Димитрова 4 Юлис - Елин Пелин 9,6 42 3,58 27 незав. 0 02:25,5 28 97
117 696  Дария Денева 3 СКЛА Трявна 10,1 33 3,01 13 13,7 1 02:04,6 49 96
118 2427  Габриела Христова 2 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 9,9 36 3,18 17 12,4 17 02:28,8 25 95
119 2889  Диляна Иванова 3 КЛА Марин Манчев-Правец 10,4 29 2,87 9 13,5 3 02:13,0 40 81
120 36  Деница Гъркова 3 Фортуна-Костинброд 10,1 33 3,23 18 14,0 0 02:24,7 29 80
121 1083  Памела  Николаева 3 СК Олимпия-Враца 10,3 30 2,96 12 21,1 0 02:15,9 37 79
122 699  Калина Генчева 3 СКЛА Трявна 10,2 32 2,90 10 14,0 0 02:16,7 36 78
123 511  Валентина Тодорова 3 АСКЛА Сливен 9,6 42 2,88 10 незав. 0 7,25 20 72
124 850  Ивайла Лазарова 4 Етър Академик-В.Търново 10,6 26 2,94 11 13,7 1 02:22,3 31 69
125 38  Мелани Миланова 3 Фортуна-Костинброд 10,8 23 2,88 10 13,6 2 02:23,0 30 65
126 388  Мария  Иванова 3 Балкан-Ботевград 9,0 54 2,33 0 незав. 0 незав. 0 54
127 3089  Каролина Петкова 4 Берое-Ст.Загора 10,3 30 3,19 17 13,3 5 незав. 0 52
128 2954  Антония Тандова 4 СК Костенец 10,6 26 2,73 6 незав. 0 02:43,8 13 45
129 390  Петя  Петрова 3 Балкан-Ботевград 10,1 33 2,77 7 незав. 0 незав. 0 40
                           
  982  Миглена  Кънева 2 Тунджа-Ямбол 8,8 58 0 0 12,9 10 нест. 0 незав.
  996  Полина Даскалова 3 Тунджа-Ямбол 9,6 42 3,45 24 13,5 3 нест. 0 незав.
  1476  Йоана Пенева 3 СКЛА Нови пазар 9,0 54 3,35 21 незав. 0 нест. 0 незав.
  984  Валентина Стоянова 2 Тунджа-Ямбол 9,9 36 3,61 28 13,2 7 нест. 0 незав.