НШ за юноши и девойки млад. възр. (до 18г.) зала
16-18.2.2016г. гр. Добрич
скок дължина-юноши младша възраст старт:11:30ч./четвъртък /
Рекорд.: 7.34 КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
м. име и фамилия г. клуб 1 2 3 4 5 6 рез.
1 1144  Илия Сивков 99 Хеброс-Харманли 6,43 6,47 6,62 6,52 X 6,84 6,84
2 1356  Георги Начев 99 Тунджа-Ямбол 6,56 6,29 5,77 6,38 6,43 6,50 6,56
3 468  Николай Начев 99 АСКЛА Сливен X 6,38 6,39 X - 6,21 6,39
4 534  Димитър Атанасов 0 АСКЛА Сливен 6,14 6,20 X 6,23 5,51 5,59 6,23
5 1831  Александър Великов 99 Спартак-Плевен X 6,16 6,22 6,02 6,16 6,15 6,22
6 1599  Благовест Георгиев 99 СК Пранджева 6,21 6,17 6,16 X 6,19 6,03 6,21
7 535  Кристиан Атанасов 0 АСКЛА Сливен X X 6,17 X - - 6,17
8 1753  Калоян Кюркчиев 0 Дунав-Русе 5,93 5,76 6,10 6,16 X 6,03 6,16
9 1867  Георги Велчев 0 Спартак-Плевен 5,77 X 6,04       6,04
10 4272  Християн Кънев 99 СКЛА Д.Вучков-Вучето-Самоков 5,93 5,88 5,83       5,93
11 1633  Цветелин Минчев 0 АК Пълдин 5,91 5,80 5,91       5,91
12 1634  Никола  Николов 0 АК Пълдин 5,76 X 5,90       5,90
13 4320  Адалберт Бонев 99 СК Бдин Атклетик-Видин 5,87 5,71 5,77       5,87
14 1862  Браян Пейчев 0 Спартак-Плевен 5,83 5,82 X       5,83
15 477  Вълко Незами 99 АСКЛА Сливен 5,67 5,74 5,59       5,74
16 3309  Александър Неделчев 99 Локомотив-Пловдив X X 5,71       5,71
17 1616  Здравко Милев 99 АК Пълдин 5,69 X X       5,69
18 3310  Мартин Георгиев 99 Локомотив-Пловдив X X 5,65       5,65
19 1215  Светослав Николов 0 Супер спорт-Варна 5,44 5,57 5,63       5,63
20 2443  Георги Маминов 99 Локомотив 55-Г.Оряховица 5,52 5,61 5,10       5,61
21 560  Светлин Таренгов 0 АК Плевен 2014 5,38 5,43 5,41       5,43
22 1830  Мартин Малашки 99 Спартак-Плевен X 4,99 5,35       5,35
23 976  Евгени Борисов 0 СКЛА Феникс 2004 5,09 5,32 5,06       5,32
24 563  Камен Ценков 0 Бургас 98 5,29 5,25 X       5,29
25 2494  Петър Маринов 0 СК Олимпия-Враца 4,99 5,29 X       5,29
26 600  Ивелин Щерев 99 СКЛА Добруджа-Добрич 5,21 5,14 5,24       5,24
27 1006  Иван Стефанов 99 СКЛА Феникс 2004 5,22 X X       5,22
28 2336  Никита Симинкович 0 Ч.Ч.Чендини 5,01 5,21 4,92       5,21
29 260  Емил Маринов 0 Спринт-Ч.Бряг 5,04 4,91 4,73       5,04
  258  Симеон Цветков 0 Спринт-Ч.Бряг X X X       NM
  594  Пресиян Василев 99 СКЛА Добруджа-Добрич X X X       NM