А1 атлетика за младежи - Генерално класиране 2021
трибой-момчета под 14 г. ГЕНЕРАЛНО КЛАСИРАНЕ 6 от 6
12 апр. София 4 май София 19 май Пловдия 4 юни В.Търново 22 септ. София 15 окт. В.Търново общо
м име и фамилия г. клуб 1 2 3 4 5 6
1 1995  Ива Деливерска 2008 СКЛА Енерджи-Пловдив 208 213 244 319   408 1184
2 2184  Рая Пламенова 2009 СК Радуканови-Видин   179 184 216   388 967
3 578  Никол  Димитрова 2008 СК Олимпия-Враца 153 159 164 207 164 334 869
4 992  Стефанина Захариева 2008 Атлетик-Хасково 151 143 161 183 153 330 827
5 996  Анна-Мария Петкова 2009 Атлетик-Хасково 160 150 161 161 164 332 818
6 2008  Ивана Бонова 2008 Юниверсал 153 149 167 200 136 294 814
7 1953  Емануела Атанасова 2008 Тракия-Пловдив 172 184 200 231     787
8 2186  Божидара Иванова 2010 СК Радуканови-Видин   137 154 178   312 781
9 724  Рая  Димитрова 2008 СК Свети Георги 241 247 245       733
10 995  Рая Хаджиева 2009 Атлетик-Хасково 140   144 138 144 284 712
11 1996  Дария Мишовска 2008 СКЛА Енерджи-Пловдив 137 143   140   280 700
12 726  Лилия Върбанова 2008 СК Свети Георги 151 157 152 206     666
13 2935  Александра Тодорова 2008 Тракия-Пловдив 143 151 123 172 118   589
14 722  Адриана  Дакова 2008 СК Свети Георги 132 145 146 147     570
15 1770  Сиана Георгиева 2010 АК Павел Павлов-Враца 129 133 134 139     535
16 1602  Кристина Кирова 2008 Левски 2016-София 164 160   208     532
17 2642  Емили Сиклунова 2009 ЦСКА-София 130 116   149 127   522
18 2643  Петя Богданова 2010 ЦСКА-София 120 113   158 121   512
19 1680  Никол Христова 2008 КЛАСА 152 169   185     506
20 1137  Любомира  Веранска 2009 Тракия 96-Пловдив   156 160 176     492
21 2181  Ивайла Мишина 2008 СК Радуканови-Видин   219   257     476
22 931  Дияна  Ангелова 2008 СКЛА Ботев Пловдив     216 251     467
23 1603  Димана Манчева 2008 Левски 2016-София 142 144   170     456
24 1955  Любена Чаушева 2008 Тракия-Пловдив   144 134 149     427
25 1133  Анастасия Генова 2008 Тракия 96-Пловдив   132 149 132     413
25 991  Марая Маврова 2008 Атлетик-Хасково 134 137   142     413
27 2039  Лорен Кюркчиева 2008 Юниверсал 136 132 141       409
28 1954  Ема Минева 2008 Тракия-Пловдив 128 128 143       399
29 186  Каролина Иванчовска 2008 Лудогорец-Разград 176     209     385
30 1378  Мария Караиванова 2010 СКА Пендарева-Казанлък     181   189   370
31 63  Карина Стоилова 2009 ЦСКА-София 165     203     368
32 180  Ашли Йени 2010 Лудогорец-Разград       126   238 364
33 661  Цветелина Христова 2008 Атлетик-София 111 107   128     346
34 933  Елеонора Чобанова 2008 СКЛА Ботев Пловдив     148 185     333
35 932  Габриела  Иванова 2008 СКЛА Ботев Пловдив     149 168     317
36 1769  Яна Колева 2010 АК Павел Павлов-Враца 75 73 82 86     316
37 451  Антония Ишева 2008 Локомотив-Пловдив     124 177     301
38 1134  Светлозара Георгиева 2009 Тракия 96-Пловдив     135 163     298
39 454  Ана Мочкова 2008 Локомотив-Пловдив     122 173     295
40 1516  Божидара Янева 2009 АК-Джордан       164 130   294
41 452  Десислава Георгиева 2008 Локомотив-Пловдив     144 138     282
42 935  Рая  Кутинчева 2008 СКЛА Ботев Пловдив     100 179     279
43 1241  Рая  Милкова 2008 Хеброс-Харманли   141   135     276
44 1460  Калина Георгиева 2008 СК Приорити Спорт       270     270
45 453  Евелина Сотирова 2008 Локомотив-Пловдив     111 158     269
46 220  Карина Цончева 2008 АСКЛА Сливен       263     263
47 2825  София Андрич 2009 КЛАСА 111     146     257
48 1321  Карина Николаева 2009 СК Атлетика 2012-В.Търново           254 254
49 183  Изабел Лазарова 2009 Лудогорец-Разград 124     128     252
50 1322  Ивет Миронова 2010 СК Атлетика 2012-В.Търново           246 246
51 2741  Мартина Иванова 2008 КЛАСА 116     121     237
51 1685  Ивайла Дитовска 2008 КЛАСА       237     237
53 2350  Биляна Стефанова 2008 СКЛА Спринт-2020       236     236
54 1512  Виктория Бужева 2010 АК-Джордан       143 91   234
55 1419  Моника Илиева 2008 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи       233     233
56 1701  Маргарита Делийска 2010 КЛАСА   95   136     231
57 2547  Андреа Шатарова 2009 СК Костенец   109   121     230
57 1970  Ванеса Димитрова 2008 СКЛА Д.Вучков-Вучето-Самоков   125 105       230
59 865  Дария  Цочева 2008 Берое-Ст.Загора       227     227
60 1320  Ема Костадинова 2008 СК Атлетика 2012-В.Търново       223     223
60 1178  Яница Станчева 2008 Дунав-Русе       223     223
62 154  Теодора Симеонова 2009 Спартак-Плевен       220     220
63 1053  Ема Войнова 2008 Супер спорт-Варна       219     219
63 863  Зара Тончева 2008 Берое-Ст.Загора       219     219
65 1457  Ема Иванова 2008 СК Приорити Спорт       214     214
66 2515  Димана Киречева 2008 ЛК Виктория - Варна       211     211
67 2909  Мария Димитрова 2009 Локомотив-Пловдив     99 110     209
68 2229  Даная Стоянова 2008 АК Плевен 2014       208     208
69 1682  Лаура Гравийон 2008 КЛАСА       205     205
70 1180  Диана  Маринова 2008 Дунав-Русе       204     204
71 2349  Калина Владимирова 2008 СКЛА Спринт-2020       203     203
72 572  Полин Пасева 2008 Орловец 93-Габрово       201     201
72 293  Стефания Любенова 2009 Евър-Варна       201     201
74 1066  Сияна Бонева 2009 Супер спорт-Варна       197     197
75 1697  Елена Илиева 2009 КЛАСА 97 99         196
76 1689  Александра Анева 2008 КЛАСА       195     195
77 2950  Сияна Стоянова 2009 ЛК Радио 999       194     194
78 300  Белослава Савова 2008 Евър-Варна       193     193
79 1910  Йоана Борисова 2008 Пауталия-Кюстендил       192     192
79 219  Ванеса Солдатева 2009 АСКЛА Сливен       192     192
81 2906  Виктория Романова 2009 Локомотив-Пловдив     89 100     189
81 35  Евгения  Стоименова 2009 Академик-София     189       189
83 1055  Йоана Койнова 2008 Супер спорт-Варна       188     188
83 302  Виктория Богданова 2008 Евър-Варна       188     188
85 2516  Мартина Шикова 2009 ЛК Виктория - Варна       187     187
86 656  Марина Велкова 2009 Атлетик-София 91     95     186
87 867  Стефани Янева 2008 Берое-Ст.Загора       183     183
88 2994  Никол  Ангелова 2008 АК Павел Павлов-Враца       181     181
88 2127  Таня Алиай  2008 ЛК Радио 999       181     181
88 1683  Вяра Деспотова 2008 КЛАСА       181     181
91 2980  Мирослава Христова 2008 ЛАК Ямбол       180     180
91 2733  Веселина Белчева 2009 ЛК Виктория - Варна       180     180
91 1423  Калина Колева 2008 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи       180     180
91 406  Виктория  Гайтанска 2008 Локомотив-Пловдив     82 98     180
95 930  Савина Делчева 2008 СКЛА Ботев Пловдив       179     179
96 1426  Елендаевал  Джоунс 2009 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи       177     177
97 1692  Мирела Нейкова 2009 КЛАСА       176     176
98 2634  Магдалена Миладинова 2008 КЛАСА       175     175
98 642  Паолина Иванова 2009 Тунджа-Ямбол       175     175
100 1431  Дариа Петрова 2010 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи       174     174
100 160  Деница Русева 2008 Спартак-Плевен       174     174
102 1181  Тамара Юзеирова 2008 Дунав-Русе       170     170
102 462  Мирона Максимова 2009 Локомотив-Пловдив     104 66     170
104 1463  Виктория Ангелова 2009 СК Приорити Спорт       165     165
104 152  Славина  Костадинова 2009 Спартак-Плевен       165     165
106 2182  Владислава Бойчева 2008 СК Радуканови-Видин       164     164
107 1518  Иванина  Манчева 2008 АК-Джордан       161     161
108 2995  Цвета  Николова 2008 АК Павел Павлов-Враца       159     159
109 1056  Симона Иванова 2008 Супер спорт-Варна       157     157
110 2628  Габриела Николова 2009 Атлетик-София       156     156
110 1276  Йоана Маркова 2009 СКЛА Надежда-София       156     156
112 1054  Кристина Симеонова 2008 Супер спорт-Варна       155     155
113 1432  Кристиана Илиева 2010 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи       154     154
114 2061  Ана  Вътева 2008 Черно море Атлетик-Варна       152     152
115 2522  Криста Цанова 2009 ЛК Виктория - Варна       151     151
115 929  Николета Бозукова 2008 СКЛА Ботев Пловдив     151       151
115 655  Елица Огнянова 2009 Атлетик-София 70     81     151
118 1686  Емилия Вайсилова 2008 КЛАСА       149     149
119 2984  Надежда Тодорова 2008 ЛК Виктория - Варна       148     148
120 2720  Мириам Иванова 2008 Атлетик 90-Луковит       145     145
120 1688  Албена Досева 2008 КЛАСА       145     145
122 1756  Ивета  Георгиева 2009 Локомотив-Дряново       143     143
123 864  Ели Стоянова 2008 Берое-Ст.Загора       139     139
124 2986  Рая Тодорова 2010 Супер спорт-Варна       137     137
124 1517  Николая Христова 2008 АК-Джордан       137     137
126 2548  Ивайла Бонева 2010 СК Костенец   65   70     135
126 571  Емилия Димитрова 2008 Орловец 93-Габрово       135     135
128 1464  Йоана Михайлова 2010 СК Приорити Спорт       134     134
128 986  Есил Ибрям 2008 Атлетик-Хасково   134         134
128 401  Анастасия Андреева 2009 СК Спортико       134     134
131 2535  Мария Янакиева 2008 ЛК Виктория - Варна       132     132
132 2058  Ивена Радичкова 2009 Черно море Атлетик-Варна       131     131
132 579  Десислава  Ангелова 2008 СК Олимпия-Враца       131     131
134 1755  Толия Цанева 2009 Локомотив-Дряново       128     128
134 61  Огняна Михайлова 2009 ЦСКА-София 128           128
136 1540  Райна Чалъкова 2009 Средногорски атлет-Пирдоп 64     63     127
136 1322  Ивет Миронова 2010 СК Атлетика 2012-В.Търново       127     127
138 2320  Вероника Христова 2008 Фидипид-Провадия       126     126
139 30  Михаела Николова 2008 Академик-София   125         125
140 1462  Николая Палазова 2009 СК Приорити Спорт       123     123
141 1805  Нели Благоева 2008 АК КЛАС-Костенец 121           121
142 2536  Кристияна Янакиева 2008 ЛК Виктория - Варна       120     120
142 2404  Даниела Гърнева 2009 Маратонец-Бургас       120     120
144 2823  Виктория Томова 2008 КЛАСА 117           117
144 2674  Велина Димитрoва 2009 Спартак-Плевен       117     117
144 871  Марина Донева 2010 Берое-Ст.Загора       117     117
147 869  Мая Иванова 2009 Берое-Ст.Загора       116     116
148 2641  Николета Петрова 2008 СК Тангра       115     115
148 2521  Стефани Димитрова 2009 ЛК Виктория - Варна       115     115
148 2126  Пламена Янева 2009 ЛК Радио 999       115     115
148 580  Цвета  Николова 2008 СК Олимпия-Враца 115           115
152 1244  Мила Милкова 2010 Хеброс-Харманли       114     114
152 465  Мария Трайкова 2010 Локомотив-Пловдив     114       114
152 460  Никол  Тодорова 2009 Локомотив-Пловдив       114     114
155 2189  Сияна Митова 2010 СК Атлет-Мездра       113     113
156 2351  Даная Петкова 2008 СКЛА Спринт-2020       112     112
156 1811  Кристина Йонова 2010 АК КЛАС-Костенец 112           112
158 2908  Христина Белчинова 2009 Локомотив-Пловдив     111       111
159 2910  Деница Сербезова 2009 Локомотив-Пловдив     57 52     109
160 1541  Станислава Проданова 2008 Средногорски атлет-Пирдоп       106     106
160 286  Мелита Лекова 2009 СКЛА Ивайло Младенов       106     106
162 2892  Йоана Чобанова 2008 Орловец 93-Габрово       103     103
162 2188  Деница Ценова 2010 СК Атлет-Мездра       103     103
164 2479  Теодора Чолакова 2009 СК Тангра       101     101
164 1679  Александра Христова 2008 КЛАСА 101           101
166 1807  Вероника Ангелова 2008 АК КЛАС-Костенец 99           99
166 1691  Жаклин Желева 2009 КЛАСА       99     99
168 2345  Дивна Атанасова 2009 СКЛА Спринт-2020       95     95
168 148  Моника Цветанова 2010 Спартак-Плевен       95     95
170 1816  Кристина  Стефанова 2008 СК Европул       94     94
170 459  Максимилиана Денева 2009 Локомотив-Пловдив     94       94
172 2981  Розали Тополска 2008 ЛАК Ямбол       91     91
172 2317  Никол Иванова 2008 Фидипид-Провадия       91     91
172 1523  Даная Борисова 2009 АК-Джордан         91   91
172 660  Стефани Андреева 2008 Атлетик-София       91     91
172 573  Александра  Петрова 2010 СК Олимпия-Враца       91     91
177 62  Мартина Анастасова 2009 ЦСКА-София 84           84
178 1911  Стефани Йорданова 2008 Пауталия-Кюстендил       83     83
179 2753  Александра Янчева 2009 Орловец 93-Габрово       82     82
180 575  Тереза Маринова 2009 СК Олимпия-Враца       80     80
181 2934  Михаела Даргова 2010 СКЛА Енерджи-Пловдив       79     79
181 639  Марая Стоянова 2010 Тунджа-Ямбол       79     79
183 2907  Памела Спасова 2009 Локомотив-Пловдив     46 32     78
184 1835  Вяра Милчева 2009 Атлетик 90-Луковит       76     76
185 2932  Вилияна Безиргянова 2010 СКЛА Енерджи-Пловдив       75     75
186 2953  Мария Костова 2008 Бургас 98       74     74
187 2629  Елица Кръстева 2010 Фидипид-Провадия       73     73
188 147  Богдана Богоева 2010 Спартак-Плевен       71     71
189 2990  Александра Макавеева 2010 Орловец 93-Габрово       70     70
190 2913  Мария Симеонова 2009 Тунджа-Ямбол       68     68
190 463  Ева Ангелова 2010 Локомотив-Пловдив     68       68
190 287  Анастасия Йотова 2009 СКЛА Ивайло Младенов       68     68
193 2847  Никол Неделчева 2010 Фидипид-Провадия       66     66
194 294  Александрина Николова 2009 Евър-Варна       64     64
195 2836  Невена Пламенова 2008 Супер спорт-Варна       62     62
196 2010  Вероника Стоянова 2010 Юниверсал 58           58
197 2989  Никол Василева 2009 Орловец 93-Габрово       57     57
198 2754  Илина Бончева 2009 Орловец 93-Габрово       56     56
199 640  Жасмин Стоянова 2010 Тунджа-Ямбол       48     48
200 2752  Николета Маджарова 2009 Орловец 93-Габрово       32     32
201 2549  Йоана Зашева 2010 СК Костенец   29         29