НШ за момичета и момчета под 14 год. - зала
14.02.2021г. гр.София - АСИКС Арена
трибой-момчета под 14 г.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
Най-добро постижение: 207 т. 60 м  СД / СВ 800 м / Гюле общо
    име и фамилия г. клуб пост. точки СД СВ точки 800m Гюле точки
1 283  Деян Цветанов 2008 СКЛА Ивайло Младенов 7,61 82 4,96   67 02:35,24   58 207=NU14IB
2 151  Георги  Попов 2009 Спартак-Плевен 8,38 58   1,58 77 02:40,56   53 188
3 2514  Стефан Стефанов 2008 СК Виктория - Варна 8,27 61 4,94   67 02:43,26   50 178
4 1420  Теодор Янков 2008 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 8,29 61 4,60   58 02:50,26   45 164
5 1958  Васил Понев 2009 Тракия-Пловдив 8,54 53 4,25   49 02:34,20   60 162
6 399  Константин Филипов 2008 СК Спортико 8,56 53 4,17   47 02:34,11   60 160
6 664  Александър Стефанов 2008 Атлетик-София 8,35 58 4,62   59 02:52,50   43 160
8 2183  Васил Антонов 2009 СК Радуканови-Видин 8,37 58 4,15   47 02:41,03   52 157
8 715  Васил Попов   2008 СК Свети Георги 8,35 58 4,12   46 02:40,52   53 157
10 218  Стилиян Орлинов 2009 АСКЛА Сливен 8,56 53 4,80   63 02:57,45   39 155
11 1997  Момчил Райчев 2008 СКЛА Енерджи-Пловдив 8,43 55 4,46   55 02:52,05   44 154
12 361  Алескандър Колев 2008 СКЛА Добруджа-Добрич 9,24 39 4,42   54 02:33,60   60 153
12 360  Мирослав Василев 2008 СКЛА Добруджа-Добрич 9,05 43 4,49   55 02:38,65   55 153
14 1242  Ивомир Иванов 2008 Хеброс-Харманли 8,72 49 4,53   56 02:47,24   47 152
15 155  Иво Радев 2009 Спартак-Плевен 8,46 55 4,47   55 02:56,37   40 150
16 662  Мартин Стоянов 2008 Атлетик-София 8,43 55 4,05   44 02:44,69   49 148
17 1060  Александър  Павлов 2008 Супер спорт-Варна 9,00 45 4,21   48 02:39,41   54 147
18 663  Мартин Стефанов 2008 Атлетик-София 8,42 55 4,05   44 02:52,43   43 142
19 1773  Борис Хаджитодоров 2009 АК Павел Павлов-Враца 8,84 47 4,23   49 02:49,44   45 141
20 102  Явор Враголомски 2008 Локомотив София-Никола Карапетров 9,01 43 4,16   47 02:43,25   50 140
20 2185  Пламен Митков 2010 СК Радуканови-Видин 8,83 47 4,19   48 02:49,42   45 140
20 1061  Калоян Михайлов 2008 Супер спорт-Варна 8,51 53 4,25   49 02:58,82   38 140
23 297  Виктор  Атанасов 2008 Евър-Варна 8,83 47 4,39   53 02:57,06   39 139
24 998  Никола Делчев 2010 Атлетик-Хасково 8,91 45 3,99   43 02:45,07   49 137
24 1694  Борис Стоев 2009 КЛАСА 8,89 47 4,11   46 02:51,55   44 137
26 725  Божидар Стоянов  2008 СК Свети Георги 8,94 45 3,72   36 02:38,32   55 136
26 1065  Борис Янев 2009 Супер спорт-Варна 8,95 45 3,68   35 02:37,21   56 136
28 1062  Алксандър Казаков 2009 Супер спорт-Варна 8,91 45 4,04   44 02:49,20   45 134
28 1243  Радослав Тодоров 2008 Хеброс-Харманли 8,85 47 4,41   53 03:03,52   34 134
30 1456  Иля Мочалов 2008 СК Приорити Спорт 8,98 45 4,36   52 03:01,03   36 133
31 2193  Светлин Стоянов 2008 СК Атлет-Мездра 9,21 39 4,18   48 02:52,25   43 130
32 1179  Любомир Маринов 2008 Дунав-Русе 9,19 41 3,99   43 02:51,55   44 128
32 1704  Чавдар Щилянов 2010 КЛАСА 8,97 45 4,09   45 02:58,65   38 128
34 1687  Даниел Бахаров 2008 КЛАСА 9,30 39 4,23   49 02:58,30   38 126
34 296  Никола  Йорданов 2009 Евър-Варна 9,03 43 3,73   36 02:46,57   47 126
36 1956  Илиян Марков 2009 Тракия-Пловдив 8,82 47 3,72   36 02:55,26   41 124
36 33  Ангел  Костов  2009 Академик-София 8,75 49 4,18   48 03:13,62   27 124
38 1428  Денис Димитров 2009 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 9,22 39 3,56   31 02:42,76   51 121
38 1429  Никола Цветанов 2009 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 9,27 39 3,91   41 02:55,44   41 121
40 1514  Даниел  Гошев 2009 АК-Джордан 9,56 33 3,71   36 02:46,06   48 117
40 993  Вили  Вунов 2008 Атлетик-Хасково 9,41 35 3,77   37 02:49,83   45 117
42 1703  Виктор Стаматов 2010 КЛАСА 9,13 41 3,98   43 03:06,73   32 116
43 1421  Алекс Мирков 2008 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 9,25 39 3,64   33 02:52,89   43 115
44 317  Александър Николов 2008 Евър-Варна 9,54 33 3,50   29 02:41,77   52 114
45 729  Радостин  Миков  2009 СК Свети Георги 9,53 33 3,82   39 02:55,28   41 113
46 1702  Борислав Бочев 2010 КЛАСА 9,62 32 3,60   32 02:46,16   48 112
46 60  Мартин Костадинов 2010 ЦСКА-София 9,29 39 3,63   33 02:55,97   40 112
48 2348  Александър Христов 2008 СКЛА Спринт-2020 8,68 51 3,85   39 03:24,07   20 110
49 2192  Юлиян Петков 2008 СК Атлет-Мездра 9,97 27 3,66   34 02:49,06   45 106
49 101  Деян Илиев 2008 Локомотив София-Никола Карапетров 9,72 30 3,82   39 03:00,29   37 106
49 2710  Стефан  Марков 2009 Тракия-Пловдив 9,34 37 3,58   31 02:59,34   38 106
52 2571  Виктор Хаджибеев 2010 АК КЛАС-Костенец 9,46 35 3,64   33 02:59,84   37 105
53 728  Aндреа  Грьоние 2009 СК Свети Георги 9,63 32 3,69   35 02:59,82   37 104
53 270  Димитър Костов 2008 АСКЛА Сливен 9,15 41 4,14   47 03:31,13   16 104
55 1971  Борис Милушев 2009 СКЛА Д.Вучков-Вучето-Самоков 9,58 33   1,25 35 03:02,70   35 103
56 576  Любомир  Илиев 2009 СК Олимпия-Враца 8,26 61 3,89   40 DNF   0 101
57 402  Борис Симеонов 2009 СК Спортико 9,14 41 3,43   26 03:05,09   33 100
58 1459  Никола Врабчев 2008 СК Приорити Спорт 8,67 51 4,19   48 DQ TR17.3.2   0 99
59 464  Николай Стоицев 2010 Локомотив-Пловдив 9,52 33 3,45   27 02:58,89   38 98
60 723  Велин  Петров 2008 СК Свети Георги 10,54 18 3,54   30 02:46,37   48 96
60 2585  Емил Григоров 2008 Академик-София 9,44 35 3,50   29 03:06,45   32 96
60 1806  Теодор Зарев 2008 АК КЛАС-Костенец 9,44 35 3,87   40 03:22,72   21 96
63 461  Даниел Костадинов 2009 Локомотив-Пловдив 10,56 18 3,89   40 03:00,51   37 95
63 1753  Младен  Тасев 2010 Локомотив-Дряново 9,24 39 3,16   12 02:51,89   44 95
65 2221  Георги Михайлов 2010 СК Костенец 9,76 30 3,66   34 03:12,17   28 92
66 2534  Кристиян Георгиев 2009 СК Виктория - Варна 9,69 32 3,65   34 03:19,97   23 89
67 1513  Влади Стамболийски 2009 АК-Джордан 10,10 26 3,43   26 03:01,44   36 88
68 1249  Християн Теофанов 2009 Рилски атлет-Самоков 9,37 37 3,29   19 03:07,72   31 87
69 157  Даниел Точев 2008 Спартак-Плевен 10,00 27 3,36   22 03:02,96   35 84
70 40  Николай Георгиев 2008 Фортуна-Костинброд 9,41 35 3,53   30 03:28,16   18 83
71 179  Даниел Димов 2010 Лудогорец-Разград 10,08 26 3,32   20 03:11,43   28 74
71 2655  Габриел  Капелиев 2008 СК Виктория - Варна 9,89 29 3,12   10 03:02,38   35 74
73 2467  Калоян Ялнъзов 2010 СКЛА Нефтяник 2014-Шабла 9,56 33 3,57   31 03:49,52   8 72
74 41  Мартин Николов 2008 Фортуна-Костинброд 9,84 29 3,42   25 03:46,21   9 63
75 1771  Венцислав Кирилов 2010 АК Павел Павлов-Враца 10,54 18 3,83   39 03:56,26   5 62
76 2194  Николай Нинчев 2008 СК Атлет-Мездра 10,30 23 3,37   23 03:39,71   12 58
77 2191  Даниел Иванов 2009 СК Атлет-Мездра 10,03 26 3,05   7 03:17,09   24 57
78 182  Димитър Янакиев 2010 Лудогорец-Разград 10,11 24 2,89   0 03:07,50   31 55
79 1754  Кристиян  Дамянов 2009 Локомотив-Дряново 10,44 20 3,22   15 03:35,56   14 49
79 42  Димитър Иванов 2009 Фортуна-Костинброд 9,83 29 3,09   9 03:42,62   11 49
81 2527  Никола Каишев 2008 СК Виктория - Варна 8,89 47 NM   0 DNF   0 47
  2566  Добромир Котарански 2010 СК Свети Георги 10,15 24 3,36   22 DNS   0 DNF
  365  Валентин Шишков 2009 АК Враца 9,58 33 3,57   31 DNS   0 DNF
  1804  Лъчезар  Цоцорков 2008 АК КЛАС-Костенец                 MED
  начало край
СД1 14:30 15:20
СД2 15:35 16:13
СД3 16:35 17:20
СВ 11:30 11:47