НШ за момичета и момчета под 14 год. - зала
15-16.01.2022г. гр.София - АСИКС Арена
четирибой-момчета под 14 г.
Най-добро постижение:  т. КРАЙНО КЛАСИРАНЕ 60 м пр. СД   СВ 800 м / Гюле общо
    име и фамилия г. клуб пост. точки пост. точки пост. точки 800m Гюле точки
1 2058  Васил Антонов 2009 СК Радуканови-Видин 9,15 87 5,07 70 1,28 39 02:31,01   63 259 NU14IB
2 1881  Илиян Марков 2009 Тракия-Пловдив 9,57 70 4,71 61 1,43 57 02:33,18   61 249
3 631  Георги  Попов 2009 Спартак-Плевен 10,75 42 5,01 68 1,55 73 02:47,37   47 230
4 790  Борис Янев 2009 Супер спорт-Варна 10,09 56 4,18 48 1,37 49 02:32,26   62 215
5 786  Алксандър Казаков 2009 Супер спорт-Варна 10,26 52 4,28 50 1,40 53 02:35,54   58 213
6 1567  Любомир  Илиев 2009 СК Олимпия-Враца 10,17 54 4,72 61 1,31 42 02:46,00   48 205
6 1532  Стилиян Орлинов 2009 СКЛА Михаил Желев 10,94 38 5,17 73 1,37 49 02:50,29   45 205
8 2797  Георги Иванов 2009 АК Павел Павлов-Враца 10,18 54 4,73 61 1,31 42 02:53,31   43 200
9 2064  Пламен Митков 2010 СК Радуканови-Видин 10,66 44 4,78 63 1,28 39 02:47,14   47 193
10 574  Йоан Йотков 2009 АК Георги Дъков 10,30 52 4,38 53 1,31 42 02:57,44   39 186
11 1439  Кристиян Аронов 2011 КЛАСА 10,76 42 4,49 55 1,28 39 02:56,12   40 176
12 1918  Йоан Радев 2011 Атлетик-Хасково 11,14 35 4,16 47 1,25 35 02:35,51   58 175
13 2848  Мехмед Христов 2009 Атлетик-Хасково 11,13 35 4,19 48 1,28 39 02:40,88   52 174
14 1879  Васил Понев 2009 Тракия-Пловдив 12,02 21 4,06 45 1,28 39 02:31,10   63 168
15 628  Йоан Орозов 2009 Спартак-Плевен 10,85 40 4,27 50 1,25 35 02:56,59   40 165
16 1203  Борис Стоев 2009 СК Свети Георги 9,85 61 4,70 61 1,28 39 DNF   0 161
17 2188  Иван Георгиев 2011 Средногорски атлет-Пирдоп 11,55 29 3,91 41 1,28 39 02:42,18   51 160
17 1204  Борис Милушев 2009 СК Свети Георги 11,17 35 3,93 41 1,28 39 02:48,84   45 160
19 1212  Борислав Бочев 2010 СК Свети Георги 11,35 32 3,96 42 1,22 32 02:44,17   49 155
19 1209  Радостин  Миков  2009 СК Свети Георги 12,07 21 4,07 45 1,31 42 02:47,36   47 155
21 1436  Чавдар Щилянов 2010 КЛАСА 11,01 36 3,95 42 1,22 32 02:52,48   43 153
22 374  Марио Михайлов 2010 Атлетик-София 11,31 32 3,74 37 1,25 35 02:47,52   47 151
23 1407  Марио Иванов 2009 КЛАСА 11,32 32 4,06 45 1,19 28 02:52,52   43 148
24 1476  Даниел  Гошев 2009 АК-Джордан 11,20 35 4,04 44 1,10 18 02:43,95   50 147
25 717  Явор Мирчв 2010 Супер спорт-Варна 11,26 33 3,78 38 1,22 32 02:53,71   42 145
26 699  Даниел Костадинов 2009 Локомотив-Пловдив 11,96 23 4,09 45 1,19 28 02:52,63   43 139
27 1915  Калоян Маринов 2009 Атлетик-Хасково 12,19 20 3,68 35 1,25 35 02:46,33   48 138
28 2014  Никола Минев 2009 Юниверсал 12,22 18 3,92 41 1,13 21 02:39,07   54 134
28 2614  Ивалин Бояджиев 2010 СК Атлетика 2012-В.Търново 11,18 35 4,28 50 1,37 49 DQ TR17.3.2   0 134
30 1711  Ноа Хилман 2009 Берое-Ст.Загора 13,79 0 3,96 42 1,37 49 02:54,93   41 132
31 26  Явор  Алексиев 2010 Академик-София 13,10 8 3,90 41 1,22 32 02:51,83   44 125
32 691  Венелин  Качаков 2009 Локомотив-Пловдив 15,52 0 4,15 47 1,19 28 02:44,78   49 124
33 57  Ясен  Дойчинов 2010 ЦСКА-София 11,75 26 3,63 33 1,10 18 02:47,67   46 123
34 1214  Добромир Котарански 2010 СК Свети Георги 12,15 20 3,78 38 1,10 18 02:47,75   46 122
34 1201  Николай Иванов 2009 СК Свети Георги 11,12 35 4,21 48 1,28 39 DQ TR17.3.2   0 122
36 2107  Виторио Костов 2010 Локомотив София-Никола Карапетров 12,53 14 3,71 36 1,22 32 03:01,18   36 118
37 2732  Виктор  Ангелов 2009 АК Бета Пърформанс 12,62 13 3,46 27 1,22 32 02:54,80   41 113
38 2808  Йоан Иванов 2011 АК Павел Павлов-Враца 11,90 24 3,45 27 1,10 18 02:52,47   43 112
39 1880  Стефан  Марков 2009 Тракия-Пловдив 11,42 30 3,92 41 1,28 39 DQ TR17.3.2   0 110
40 711  Теодор  Стоименов 2011 Локомотив-Пловдив 13,31 4 3,83 39 1,19 28 02:59,73   37 108
40 378  Боян Христов 2011 Атлетик-София 12,25 18 3,91 41 1,37 49 DQ TR17.3.2   0 108
42 1213  Александър Йорданов 2010 СК Свети Георги 11,83 24 3,35 22 1,10 18 02:54,51   42 106
42 1573  Деян  Гуновски 2010 СК Олимпия-Враца 12,35 17 3,32 20 1,19 28 02:55,19   41 106
44 38  Иван Герчев 2011 Академик-София 12,85 10 3,70 35 1,16 25 03:03,09   35 105
45 560  Иван Иванчев 2011 АК Враца 12,86 10 3,59 32 1,22 32 03:11,03   29 103
46 2882  Георги Михайлов 2010 СК Костенец 13,28 5 3,57 31 1,16 25 03:01,00   36 97
47 887  Ангел Дарандашев 2009 Атлетик 90-Луковит 11,94 23 3,76 37 1,25 35 DQ TR17.3.2   0 95
48 2617  Александър Русев 2010 СК Атлетика 2012-В.Търново 12,54 14 3,67 34 NM 0 02:52,40   43 91
49 2849  Петър Трифонов 2010 Атлетик 90-Луковит 12,64 13 3,23 16 1,13 21 03:05,11   33 83
50 41  Димитър Иванов 2009 Фортуна-Костинброд 13,20 7 3,29 19 1,19 28 03:15,41   26 80
51 2866  Деян Неделчев 2010 СКЛА Енерджи-Пловдив 12,40 17 3,06 7 1,19 28 03:12,71   27 79
51 709  Християн  Дончев 2011 Локомотив-Пловдив 12,64 13 3,57 31 1,25 35 DQ TR17.3.2   0 79
53 2802  Венцислав Кирилов 2010 АК Павел Павлов-Враца 13,11 7 3,42 25 1,13 21 03:30,07   17 70
54 707  Яни  Стоянкин 2011 Локомотив-Пловдив 13,61 1 3,38 23 1,10 18 03:24,64   20 62
55 2810  Кристиан Арсовски 2011 АК Павел Павлов-Враца 12,63 13 3,41 25 NM 0 03:24,52   20 58
56 32  Димитър Николов 2011 Академик-София 13,27 5 3,05 7 NM 0 03:17,76   24 36
57 2733  Цветан Генков 2009 АК Бета Пърформанс 13,32 4 2,94 1 NM 0 03:14,69   26 31
58 36  Денис  Мехмедов 2010 Академик-София 13,11 7 NM 0 NM 0 DQ TR17.3.2   0 7
  1428  Марк Деянов 2010 КЛАСА DNF 0 NM 0 NM 0 DQ TR17.3.2   0 NM
  626  Манол Гешев 2009 Спартак-Плевен 15,52 0 3,83 39 1,28 39 MED     DNF
  1917  Никола Делчев 2010 Атлетик-Хасково 10,41 48 4,16 47 MED         DNF
  2799  Борис Хаджитодоров 2009 АК Павел Павлов-Враца 9,94 58 MED             DNF
  2091  Румен Ванцов 2009 Балкан-Ботевград DNF 0 DNS             DNF
  1149  Теослав Божидаров 2010 СКЛА Ивайло Младенов MED                 MED
  2090  Никола Тониев 2009 Балкан-Ботевград DNS                 DNS
  начало край
СД1 11:28 ч. 12:00 ч.
СД2 12:28 ч. 12:50 ч.
СД3 13:25 ч. 13:52 ч.
СД4 14:35 ч. 15:05 ч.
СВ1 9:05 ч. 10:10 ч.
СВ2 9:15 ч. 10:10 ч.
СВ3 11:55 ч. 13:20 ч.
СВ4 11:52 ч. 13:05 ч.