НШ по многобой за момичета и момчета под 16 год. - зала
5-6.3.2022г. гр.София - АСИКС Арена
РАБОТЕН ПРОТОКОЛ
петобой-момчета под 16 г.
Най-добро пост.:   т. 60 m пр. СД Гюле СВ 800 m общо
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ 9:45   10:45 11:35 13:15 13:48 14:45 16:57 17:25  
  име и фамилия г. клуб пост. точки пост. точки пост. точки пост. точки пост. точки
1 1143  Деян Цветанов 2008 СКЛА Ивайло Младенов 8,30 150 6,08 106 9,41 26 1,52 69 02:16,84 84 435 NU16IB
2 1029  Йордан Грудев 2007 ЛК Радио 999 9,29 82 5,81 95 9,25 24 1,55 73 02:16,08 86 360
3 544  Делчо Арбалиев 2007 Оборище-Панагюрище 9,71 64 5,01 68 9,60 28 1,73 101 02:26,89 68 329
3 2600  Давид Добрев 2007 СК Атлетика 2012-В.Търново 9,78 64 5,36 79 9,56 27 1,67 90 02:26,14 69 329
5 1051  Зинга Барбоза Фирмино 2007 ЛК Радио 999 9,45 74 5,27 76 9,78 29 1,55 73 02:26,18 69 321
6 545  Христо Арбалиев 2007 Оборище-Панагюрище 10,11 54 5,21 74 8,34 15 1,58 77 02:19,09 80 300
7 2000  Калоян Гърков 2007 Юниверсал 9,10 93 4,99 68 7,51 7 1,37 49 02:20,02 78 295
8 1611  Илия Илиев  2007 Спринт-Ч.Бряг 9,97 58 4,59 58 8,79 19 1,70 95 03:02,28 35 265
9 1181  Мартин Танев 2007 СК Свети Георги 9,37 78 5,05 69 8,40 16 1,31 42 02:34,44 59 264
10 2602  Сиян Пантелеев 2007 СК Атлетика 2012-В.Търново 10,41 48 4,50 56 8,14 13 1,49 65 02:20,84 77 259
11 1615  Виктор Петков 2007 Спринт-Ч.Бряг DQ TR22.6.2 0 5,28 76 9,16 23 1,61 81 02:21,72 76 256
12 578  Симеон Петров 2008 АК Георги Дъков 9,96 58 4,77 63 7,57 7 1,34 46 02:37,20 56 230
13 1092  Христиан Пашкулев 2007 СКЛА Шумен 10,14 54 4,72 61 7,20 4 1,31 42 02:36,16 57 218
14 2108  Явор Враголомски 2008 Локомотив София-Никола Карапетров 11,40 32 4,94 67 5,74 0 1,34 46 02:25,08 71 216
15 1613  Стефан Димитров 2008 Спринт-Ч.Бряг 11,86 24 4,52 56 7,70 9 1,52 69 02:42,37 51 209
16 1618  Станислав Врачовски 2007 Спринт-Ч.Бряг 11,59 29 5,01 68 8,43 16 1,64 86 DNF 0 199
16 1108  Емил Георгиев 2008 СКЛА Шумен 10,64 44 4,38 53 7,25 4 1,40 53 02:49,05 45 199
18 547  Марин Раленеков 2008 Оборище-Панагюрище 11,71 26 4,26 50 6,77 0 1,37 49 02:30,64 63 188
19 2925  Иван Маринов 2007 АК Георги Дъков 11,79 26 4,59 58 7,11 3 1,37 49 02:47,41 47 183
20 1393  Александър  Найденов 2008 КЛАСА 11,70 27 3,91 41 6,69 0 1,25 35 02:46,02 48 151
  1179  Матей Иванов 2007 СК Свети Георги 10,13 54 4,91 66 7,91 11 1,31 42 MED   DNF
  2890  Тихомир Иванов 2007 АК Георги Дъков MED                   MED
и.к. 3018 Брајан Авиа 2007 MKD 9,48 74 5,64 89 13,00 69 1,73 101 02:24,77 71 404
1143  Деян Цветанов 2008 СКЛА Ивайло Младенов 8,30 NU16IB