График на картотекирането за 2019 г.
Моля изпращайте предваритело поне един ден преди датата ви за картотека, списък със състезателите за картотекиране по електронен път на email: zaiavki@bfla.org във формата, в която сте го получили. Ако нямате такъв списък, моля пишете на email: rumen@bfla.org за да ви бъде изпратен. Новите състезатели се записват под чертата а излишните се изтриват.
Понеделник - 12 ноември
1 КЛАСА 9 Локомотив-София
2 ЦСКА-София 10 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи
3 Юниверсал 11 Ч.Ч.Чендини
4 Локомотив София-Никола Карапетров 12 СКЛА Надежда-София
5 Славия-София 13 Левски 2016-София
6 Академик-София 14 СКЛА Септември-София
7 СК Зенит 15 СК Бегач - София
8 СК Спортико 16 СК-Венелина Венева
Вторник - 13 ноември
1 Атлетик-София 10 СК Радуканови-Видин
2 СК Приорити Спорт 11 Балкан-Ботевград
3 АК Маги Христова 12 Рилски атлет-Самоков
4 СК Бързи смели сръчни 13 АК КЛАС-Костенец
5 СК Тангра-София 14 АК Орхание-Ботевград
6 Атлетик Академия Атлас 15 СК Балкански лъвове-Септември
7 Шампион-София 16 Хаммер-ХВ-Трявна
8 Фортуна-Костинброд 17 Тунджа-Ямбол
9 Локомотив-Русе    
Сряда - 14 ноември
1 Супер спорт-Варна 9 Средногорски атлет-Пирдоп
2 АСКЛА Сливен 10 Добруджа 99-Добрич
3 Тракия 96-Пловдив 11 СК Европул
4 Спартак-Плевен 12 СКЛА Феникс 2004
5 СК Русе Кар Мотор Спорт 13 СКЛА Цвети Кирилова
6 СКЛА Ботев Пловдив 14 СК Костенец
7 Орловец 93-Габрово 15 Спартак-Койнаре
8 Тракия-Пловдив 16 Тот атлет-Габрово
Четвъртък - 15 ноември
1 Локомотив-Пловдив 9 Бургас 98
2 Берое-Ст.Загора 10 ЛК Радио 999
3 Черно море Атлетик-Варна 11 ЛК Спорт Атлетик-Разград
4 АК Георги Дъков 12 СК Атлет 2004-Поморие
5 Олимп 97-Силистра 13 АК Плевен 2014
6 СК Олимпия-Враца 14 СКЛА Добруджа-Добрич
7 АК-Джордан 15 СКЛА Добрич
8 Атлетик 90-Луковит 16  
Петък - 16 ноември
1 Дунав-Русе 8 Спринт-Ч.Бряг
2 СКЛА Шумен 9 Атлетик-Хасково
3 СК Младост 2012-Благоевград 10 АК Враца
4 Aтлет-Монтана 11 Локомотив 55-Г.Оряховица
5 Атлет-Карнобат 12 Атлетик-В.Преслав
6 АК Павел Павлов-Враца 13  
7 Етър Академик-В.Търново 14  
Понеделник - 19 ноември
1 СКЛА Нови пазар 8 ЛСК Айтос
2 СК Стратеш Атлетик-Ловеч 9 АК Пълдин
3 Оборище-Панагюрище 10 Локомотив-Дряново
4 Загорец-Н.Загора 11 СК Бдин Атлетик-Видин
5 СКЛА Черно Море 2005 - Балчик 12 ЛАК Ямбол
6 СК Мизия 13 Хеброс-Харманли
7 Вая 94-Бургас 14 Атлетик-Тервел
Вторник - 20 ноември
1 СК Милка Михайлова 8 СК Атлет-Мездра
2 Б.Мулешков-Панагюрище 9 СК Галакси-Пловдив
3 Браун Тим-В.Търново 10 Лидер-Н.Загора
4 Пауталия-Кюстендил 11 ОСКЛА Шампион-Сунгурларе
5 Фидипид-Провадия 12 КЛА Искър 2010-Роман
6 СК Актив 2013 - Пловдив 13 ЛК Цветанка Христова-Казанлък
7 Евър-Варна 14  
Сряда - 21 ноември
1 Шампион-Смолян 8 Атлетик 91-В.Търново
2 СК Васил Левски-Без граници 9 СК Звездите-Петрич
3 СК Стогос 2006-Н.Загора 10 Хебър-Пазарджик
4 СК Атлетика 2012-В.Търново 11 СК Стоян Николов-Златица
5 Ивайло 93-В.Търново 12 Атлетик-Пещера
6 СКЛА Юлис 13 СЛА Хебър 17
7 ЛК Локомотив 2010-Г.Оряховица 14  
Четвъртък - 22 ноември
1 СКА Пендарева-Казанлък 7 СКЛА Д.Вучков-Вучето-Самоков
2 Керамик-Елин Пелин 8 Маратонец-Карлово
3 СКЛА Ивайло Младенов 9  
4 СКЛА Нефтяник 2014-Шабла 10  
5 Лудогорец-Разград 11  
6 Маратонец-Бургас 12  
Петък - 23 ноември
1 КЛА Несебър 1971    
2 Правец 92    
3 КЛА Марин Манчев-Правец    
4 СК Свилоза-Свищов    
5 АК Светла Димитрова