НАРЕДБА

за провеждане на 

2-ри мемориалГригор Христов - Гришата

За деца, юноши, девойки до 20 години и приятели на Гришата

 

София, 4 май 2017 г. (четвъртък)

Национален стадион „Васил Левски

 

1.ЦЕЛ И ЗАДАЧИ

-          Да се популяризира леката атлетика и да се уважи паметта на спортния журналист „Григор Христов“ – българинът посетил най-много състезания по лека атлетика

2.РЪКОВОДСТВО И ОРГАНИЗАЦИЯ

-          Състезанието се организира от СК „Юниверсал“  със съдействието на БФЛА

-          Време и място – 4 май 2017-а година (четвъртък) на национален стадион „Васил Левски“,  гр. София

3.РЕГЛАМЕНТ ЗА УЧАСТИЕ:

1. Право на участие имат всички картотекирани в БФЛА състезатели.

2. Участие само с предварителна заявка по формата на БФЛА на и-мейл: zaiavki@bfla.org  до 27 април 2017 г.

3. В стартовете при юношите и девойките имат право да се записват всички картотекирани състезатели родени през 1998, 1999, 2000 и 2001.

4. В състезанието на трибой имат право да се заявяват всички картотекирани състезатели родени през 2004, 2005, 2006 година

5. Изисква се предсъстезателен медицински преглед.

6. До участие се допускат мъже и жени извън класирането, ако програмата позволява.

 

4. ДИСЦИПЛИНИ:

Девойки: 200 м, 800 м, 3000 м, скок височина, скок дължина, гюле (4 кг), щафета 4х100 м

Юноши: 200 м, 800 м, 3000 м, скок височина, скок дължина, гюле (6 кг), щафета 4х100 м

5. ПРОГРАМА: 

 Час

Дисциплина

Група

кръг

9:00

100 м

журналисти

Мъже/жени

 

9:30

800 м

журналисти

Мъже/жени

 

10:00

гюле

журналисти

Мъже/жени

 

10:30-11:00

Награждаване журналисти

 

 

 

 

Мтел атлетика за младежи

 

 

 

11:30

60 м

 

Момичета

трибой

11:45

60 м

Момчета

 

трибой

12:15

Скок дължина

 

Момичета-сект.В

трибой

12:30

Скок дължина

Момчета-сект.А

 

трибой

13:15

600 м

 

Момичета

трибой

13:30

800 м

Момчета

 

трибой

13:30

Скок височина

 

Девойки

Финал

13:30

Гюле (6 кг)

Юноши

 

Финал

13:50

НаграждаванеМтел атлетика за младежи

 

 

 

 14:30

800 м 

 

Девойки

Финал

 14:45

800 м

Юноши

 

Финал

 14:45

Скок дължина

 

Девойки

Финал

15:00

Скок височина

Юноши

 

Финал

15:10

200 м

 

Девойки

Финал

15:30

200 м

Юноши

 

Финал

15:50

3000 м

 

Девойки

Финал

16:15

3000 м

Юноши

 

Финал

16:15

Скок дължина

Юноши

 

Финал

16:30

Гюле (4 кг)

 

Девойки

Финал

16:45

4х100 м

 

Девойки

Финал

17:00

4х100 м

Юноши

 

Финал