Description: image001

ПРОГРАМИ

 „МТЕЛ АТЛЕТИКА ЗА МЛАДЕЖИ“ 2017 ГОДИНА

 

Дисциплини от „Мтел атлетика за младежи”

Момичета (родени – 2004, 2005 и 2006 г.) -  60 м, скок дължина и 600 м

Момчета (родени – 2004, 2005 и 2006 г.) - 60 м, скок дължина и 800 м

 

21 април – Правец

Час

Дисциплина

Група

кръг

10:30

60 м

 

Момичета

трибой

10:45

60 м

Момчета

 

трибой

11:15

Скок дължина

 

Момичета-сект.В

трибой

11:30

Скок дължина

Момчета-сект.А

 

трибой

12:15

600 м

 

Момичета

трибой

12:30

800 м

Момчета

 

трибой

12:50

Награждаване

 

26 април – София – Турнир „Цветанка Христова”

Час

Дисциплина

Група

кръг

9:30

60 м

 

Момичета

трибой

9:45

60 м

Момчета

 

трибой

10:15

Скок дължина

 

Момичета-сект.В

трибой

10:30

Скок дължина

Момчета-сект.А

 

трибой

11:15

600 м

 

Момичета

трибой

11:30

800 м

Момчета

 

трибой

11:50

Награждаване

 

29 април – Шабла – Турнир „Коста Василев“

 Час

Дисциплина

Група

кръг

9:30

60 м

 

Момичета

трибой

9:45

60 м

Момчета

 

трибой

10:10

Скок дължина

 

Момичета-сект.В

трибой

10:25

Скок дължина

Момчета-сект.А

 

трибой

11:40

600 м

 

Момичета

трибой

11:55

800 м

Момчета

 

трибой

12:25

Награждаване  

 

30 април - Велико Търново – Турнир „Марто Петров - Марто“

Час

Дисциплина

Група

Кръг

10:30

60 м

 

Момичета

трибой

10:45

60 м

Момчета

 

трибой

11:15

Скок дължина

 

Момичета

трибой

11:30

Скок дължина

Момчета

 

трибой

12:15

600 м

 

Момичета

трибой

12:45

800 м

Момчета

 

трибой

13:05

Награждаване

 

 

 

 

4 май – София – Турнир „Григор Христов“

 Час

Дисциплина

Група

кръг

11:30

60 м

 

Момичета

трибой

11:45

60 м

Момчета

 

трибой

12:15

Скок дължина

 

Момичета-сект.В

трибой

12:30

Скок дължина

Момчета-сект.А

 

трибой

13:15

600 м

 

Момичета

трибой

13:30

800 м

Момчета

 

трибой

13:50

Награждаване

 

 

 

 

6 май – Хисар – Турнир „Хисар”

Час

Дисциплина

Група

кръг

10:30

60 м

 

Момичета

трибой

10:45

60 м

Момчета

 

трибой

11:15

Скок дължина

 

Момичета-сект.В

трибой

11:30

Скок дължина

Момчета-сект.А

 

трибой

12:15

600 м

 

Момичета

трибой

12:30

800 м

Момчета

 

трибой

12:50

Награждаване

 

13 май – Русе - Световен атлетически ден и турнир „Младост“

Час

Дисциплина

Група

кръг

10:30

60 м

 

Момичета

трибой

10:45

60 м

Момчета

 

трибой

11:15

Скок дължина

 

Момичета-сект.В

трибой

11:30

Скок дължина

Момчета-сект.А

 

трибой

12:15

600 м

 

Момичета

трибой

12:30

800 м

Момчета

 

трибой

12:50

Награждаване

 

17 май – Турнир „Нови звезди“ - Финал на веригата състезания „Мтел атлетика за младежи“

(точките от това състезание се удвояват)

Час

Дисциплина

Група

кръг

11:00

60 м

 

Момичета

трибой

11:10

60 м

Момчета

 

трибой

11:40

Скок дължина

 

Момичета

трибой

11:50

Скок дължина

Момчета

 

трибой

12:30

600 м

 

Момичета

трибой

12:40

800 м

Момчета

 

трибой

13:00

Награждаване