СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА НА НАЦИОНАЛЕН ШАМПИОНАТ

             за Мъже и Жени, и МОМЧЕТА И МОМИЧЕТА  под 16 години, 07-08 юли 2018 год., гр. София, ст. «Васил Левски»

Час,мин

Дисциплина

Пол

Група

Национален рекорд

1-ви ден

 

 

 

 

 

8:30

100 м пр.б.

 

Жени

Седмобой

12.21

8:30

Скок дължина

Мъже

 

Квалификация – 7,00 м

8.33

8:30

Диск

 

Момичета

Квалификация 20,00 м

46.90

8:30

Диск

 

Жени

Квалификация – 31,00 м

73.22

8:30

Чук

Момчета

 

Финал (НСА)

77.16

9:00

100 м пр.б.

 

Момичета

Шестобой

13.94

9:15

100 м

Момчета

 

Шестобой

10.95

9:30

100 м

Мъже

 

Десетобой

10.13

9:45

3000 м пр.б.

Мъже

 

Финал по време

8:20.87

9:45

Скок височина

 

Момичета

Шестобой

1.86

9:45

Скок височина

 

Жени

Седмобой

2.09

10:00

3000 м пр.б.

 

Жени

Финал по време

9:33.41

10:00

Скок дължина

Момчета

 

Шестобой

6.93

10:00

Чук

Мъже

 

Финал (НСА)

82.40

10:20

100 м

 

Момичета

Серии

11.98

10:40

100 м

 

Жени

Серии

10.77

11:00

100 м

Момчета

 

Серии

10.95

11:00

Диск

Момчета

 

Квалификация – 30,00 м

53.14

11:10

Скок дължина

Мъже

 

Десетобой

8.33

11:20

100 м

Мъже

 

Серии

10.13

11:30

Чук

 

Жени

Финал (НСА)

65.35

11:50

400 м

 

Момичета

Серии

56.03

11:50

Скок височина

Момчета

 

Финал

2.04

12:10

400 м

 

Жени

Серии

49.53

12:25

400 м

Момчета

 

Серии

49.39

12:25

Скок дължина

 

Момичета

Квалификация - 4,80 м

6.30

12:25

Скок дължина

 

Жени

Квалификация – 5,00 м

7.00

12:25

Гюле

Мъже

 

Десетобой

21.09

12:40

400 м

Мъже

 

Серии

45.32

 

 

 

 

 

 

13:30

Скок дължина

Момчета

 

Квалификация - 5,50м

6.93

13:30

Овчарски скок

 

Момичета

Финал

3.40

13:30

Гюле

 

Жени

Седмобой

21.89

13:45

Диск

 

Момичета

Финал

46.90

14:00

100 м пр.б.

 

Момичета

Серии

13.94

14:35

100 м пр.б.

Момчета

 

Сериии

13.36

15:00

100 м пр.б.

 

Жени

Полуфинал

12.21

15:00

Скок дължина

 

Момичета

Финал

6.30

15:00

Овчарски скок

 

Жени

Финал

4.45

15:30

110 м пр.б.

Мъже

 

Полуфинал

13.33

15:30

Гюле

Момчета

 

Шестобой

17.45

15:30

Диск

Момчета

 

Финал

54.04

16:00

Скок височина

Мъже

 

Десетобой

2.36

16:30

110 м пр.б.

Мъже

 

Финал

13.33

16:30

Овчарски скок

Момчета

 

Финал

4.45

16:30

Троен скок

Мъже

 

Финал

17.92

16:50

100 м пр.б.

Момчета

 

Финал

13.36

16:55

100 м пр.б.

 

Жени

Финал

12.21

17:15

Гюле

 

Момичета

Шестобой

14.88

17:15

Диск

 

Жени

Финал

73.22

17:20

100 м пр.б.

 

Момичета

Финал

13.94

17:35

100 м

 

Жени

Полуфинал

10.77

17:45

100 м

Мъже

 

Полуфинал

10.13

18:00

200 м

 

Жени

Седмобой

22.01

18:00

Овчарски скок

Мъже

 

Финал

5.82

18:05

200 м

 

Момичета

Шестобой

24.44

18:15

Гюле

Момчета

 

Финал

17.45

18:25

100 м

 

Момичета

Финал

11.98

18:30

100 м

Момчета

 

Финал

10.95

18:35

100 м

 

Жени

Финал

10.77

18:40

100 м

Мъже

 

Финал

10.13

18:45

Скок височина

Момчета

 

Шестобой

2.04

18:45

Диск

Мъже

 

Финал

67.82

18:55

400 м

 

Момичета

Финал

56.03

19:00

400 м

 

Жени

Финал

49.53

19:10

400 м

Момчета

 

Финал

49.39

19:15

400 м

Мъже

 

Финал

45.32

19:15

Скок дължина

 

Жени

Финал

7.00

19:15

Гюле

 

Момичета

Финал

14.88

19:20

400 м

Мъже

 

Десетобой

45.32

19:30

1500 м

 

Момичета

Финал по време

4:30.0

19:45

1500 м

Момчета

 

Финал по време

4:01.2

20:00

1500 м

 

Жени

Финал по време

3:57.40

20:10

1500 м

Мъже

 

Финал по време

3:39.53

20:30

4 х 100 м

 

Момичета

Финал по време

 

20:45

4 х 100 м

 

Жени

Финал по време

42.29

21:00

4 х 100 м

Момчета

 

Финал по време

 

21:15

4 х 100 м

Мъже

 

Финал по време

38.99

2-ри ден

 

 

 

 

 

8:00

Скок дължина

 

Момичета

Шестобой

6.30

8:00

Скок дължина

 

Жени

Седмобой

7.00

8:30

Копие

Момчета

 

Финал

53.22

9:00

200 м

 

Момичета

Серии

24.44

9:20

200 м

Момчета

 

Серии

22.15

9:40

800 м

 

Момичета

Финал по време

2:07.89

10:00

800 м

Момчета

 

Финал по време

1:56.63

10:00

Скок височина

 

Момичета

Финал

1.86

10:00

Копие

 

Момичета

Финал

38.19

10:20

110 м пр.б.

Мъже

 

Десетобой

13.33

11:00

100 м пр.б.

Момчета

 

Шестобой

13.36

11:00

Скок дължина

Момчета

 

Финал

6.93

11:30

200 м

 

Момичета

Финал

24.44

11:30

Копие

 

Жени

Седмобой

63.32

11:40

200 м

Момчета

 

Финал

22.15

11:50

600 м

 

Момичета

Шестобой

481 т.

12:00

800 м

Момчета

 

Шестобой

478 т.

12:15

800 м

 

Жени

Седмобой

1:55.42

12:15

Диск

Мъже

 

Десетобой

67.82

 

 

 

 

 

 

13:30

Овчарски скок

Мъже

 

Десетобой

5.82

16:00

Скок височина

Мъже

 

Финал

2.36

16:00

Копие

 

Жени

Финал

63.32

17:15

Троен скок

 

Жени

Финал

15.20

17:30

Гюле

Мъже

 

Финал

21.09

17:30

Копие

Мъже

 

Десетобой

82.55

17:55

200 м

 

Жени

Серии

22.01

18:10

200 м

Мъже

 

Серии

20.20

18:40

400 м пр.б.

Мъже

 

Финал по време

48.48

19:00

400 м пр.б.

 

Жени

Финал по време

53.68

19:00

Скок височина

 

Жени

Финал

2.09

19:00

Скок дължина

Мъже

 

Финал

8.33

19:15

800 м

 

Жени

Финал по време

1:55.42

19:15

Гюле

 

Жени

Финал

21.89

19:15

Копие

Мъже

 

Финал

82.55

19:25

800 м

Мъже

 

Финал по време

1:46.29

19:35

200 м

 

Жени

Финал

22.01

19:40

200 м

Мъже

 

Финал

20.20

19:45

5000 м

 

Жени

Финал по време

14:56.95

20:05

5000 м

Мъже

 

Финал по време

13:13.15

20:30

1500 м

Мъже

 

Десетобой

3:39.53

20:40

4 х 400 м

 

Жени

Финал по време

3:25.81

20:50

4 х 400 м

Мъже

 

Финал по време

3:01.61

 

Височини на летвата

Дисциплина

Пол

Начална височина

Нагоре през

До

Нагоре през

До

Нагоре през

Скок височина

Момчета

115

5

160

3

175

2

Скок височина

Момичета

105

5

150

3

165

2

Скок височина

Мъже

165

5

205

3

226

2

Скок височина

Жени

145

5

170

3

188

2

Овчарски скок

Момчета

200

20

280

10

320

5

Овчарски скок

Момичета

200

20

240

10

300

5

Овчарски скок

Мъже

340

20

420

10

520

5

Овчарски скок

Жени

240

20

300

10

420

5

 

Техническа конференция: 06.07.2018 г. в ММС - „Спортна Палата“, залата на 5-я етаж от 14:30 ч.

Срок за заявки до 30.06.2018 г. на e-mail: zaiavki@bfla.org  или в БФЛА