СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА НА НАЦИОНАЛЕН ШАМПИОНАТ

за Мъже и Жени, и МОМЧЕТА И МОМИЧЕТА  под 16 години, 2-4 юни 2017 год., гр. Велико Търново, ст. «Ивайло»

Час,мин

Дисциплина

Пол

Група

НР

2 юни - Пт

 

 

 

 

 

9:00

60 м

 

Момичета под 14 г.

Четирибой – 1 група

 

9:20

60 м

 

Момичета под 14 г.

Четирибой – 2 група

 

9:40

60 м

 

Момичета под 14 г.

Четирибой – 3 група

 

9:45

Скок дължина

 

Момичета под 14 г.

Четирибой– 1 група-сект.В

 

9:45

Скок височина

 

Момичета под 14 г.

Четирибой – 1 група

 

10:20

60 м

Момчета под 14 г.

 

Четирибой – 1 група

 

10:40

60 м

Момчета под 14 г.

 

Четирибой – 2 група

 

10:45

Скок дължина

 

Момичета под 14 г.

Четирибой– 2 група-сект.В

 

11:10

Скок дължина

Момчета под 14 г.

 

Четирибой – 1 група-сект.А

 

11:45

Скок дължина

 

Момичета под 14 г.

Четирибой– 3 група-сект.В

 

11:45

Скок височина

Момчета под 14 г.

 

Четирибой – 1 група

 

12:10

Скок дължина

Момчета под 14 г.

 

Четирибой – 2 група-сект.А

 

12:30

60 м пр.б.

 

Момичета под 14 г.

Четирибой – 1 група

 

12:50

60 м пр.б.

 

Момичета под 14 г.

Четирибой – 2 група

 

13:10

60 м пр.б.

 

Момичета под 14 г.

Четирибой – 3 група

 

13:15

Овчарски скок

 

Момичета под 16 г.

Финал

3.40

13:40

60 м пр.б.

Момчета под 14 г.

 

Четирибой – 1 група

 

14:00

60 м пр.б.

Момчета под 14 г.

 

Четирибой – 2 група

 

15:15

600 м

 

Момичета под 14 г.

Четирибой

 

15:15

Гюле

 

Момичета под 14 г.

Четирибой

 

15:45

800 м

Момчета под 14 г.

 

Четирибой

 

15:45

Гюле

Момчета под 14 г.

 

Четирибой

 

16:30

Овчарски скок

Момчета под 16 г.

 

Финал

4.45

3 юни - Сб

 

 

 

 

 

8:30

100 м пр.б.

 

Жени

Седмобой

12.21

8:30

Скок дължина

Мъже

 

Квалификация – 7,00 м

8.33

8:30

Чук

Момчета

 

Финал

71.82

9:00

100 м пр.б.

 

Момичета

Шестобой

13.94

9:15

100 м

Момчета

 

Шестобой

10.95

9:30

100 м

Мъже

 

Десетобой

10.13

9:40

100м

 

Момичета

Серии

11.98

9:40

Скок височина

 

Момичета

Шестобой

1.86

9:40

Скок височина

 

Жени

Седмобой

2.09

9:50

Скок дължина

Момчета

 

Шестобой

6.93

10:00

100 м

 

Жени

Серии

10.77

10:00

Чук

 

Жени

Финал

65.35

10:20

100 м

Момчета

 

Серии

10.95

10:50

100 м

Мъже

 

Серии

10.13

11:10

400 м

 

Момичета

Серии

56.03

11:10

Скок дължина

Мъже

 

Десетобой

8.33

11:20

400 м

 

Жени

Серии

49.53

11:30

400 м

Момчета

 

Серии

49.39

11:30

Чук

Мъже

 

Финал

82.40

11:45

400 м

Мъже

 

Серии

45.32

12:00

1500 м

 

Момичета

Финал по време

4:30.0

12:00

Скок височина

Момчета

 

Финал

2.04

12:15

1500 м

Момчета

 

Финал по време

4:01.2

12:20

Скок дължина

 

Момичета

Квалификация - 4,80 м

6.30

12:20

Скок дължина

 

Жени

Квалификация – 5,00 м

7.00

12:30

1500 м

 

Жени

Финал по време

3:57.40

12:30

Гюле

Мъже

 

Десетобой

21.09

12:40

1500 м

Мъже

 

Финал по време

3:39.53

 

 

 

 

 

 

13:30

Скок дължина

Момчета

 

Квалификация - 5,50м

6.93

13:30

Гюле

 

Жени

Седмобой

21.89

13:45

Диск

 

Момичета

Финал

46.90

14:00

100 м пр.б.

 

Момичета

Серии

13.94

14:00

Овчарски скок

 

Жени

Финал

4.45

14:35

100 м пр.б.

Момчета

 

Сериии

13.36

15:00

100 м пр.б.

 

Жени

Полуфинал

12.21

15:00

Скок дължина

 

Момичета

Финал

6.30

15:30

110 м пр.б.

Мъже

 

Полуфинал

13.33

15:30

Гюле

 

Момичета

Шестобой

14.88

15:30

Диск

Момчета

 

Финал

54.04

16:00

Овчарски скок

Мъже

 

Финал

5.82

16:30

110 м пр.б.

Мъже

 

Финал

13.33

16:30

Троен скок

Мъже

 

Финал

17.92

16:50

100 м пр.б.

Момчета

 

Финал

13.36

16:55

100 м пр.б.

 

Жени

Финал

12.21

17:15

Гюле

Момчета

 

Шестобой

16.99

17:15

Диск

 

Жени

Финал

73.22

17:20

100 м пр.б.

 

Момичета

Финал

13.94

17:30

100 м

 

Жени

Полуфинал

10.77

17:45

100 м

Мъже

 

Полуфинал

10.13

18:00

200 м

 

Жени

Седмобой

22.01

18:05

200 м

 

Момичета

Шестобой

24.44

18:15

Скок височина

Момчета

 

Шестобой

2.04

18:15

Скок височина

Мъже

 

Десетобой

2.36

18:15

Гюле

 

Момичета

Финал

14.88

18:25

100 м

 

Момичета

Финал

11.98

18:30

100 м

 

Жени

Финал

10.77

18:35

100 м

Момчета

 

Финал

10.95

18:40

100 м

Мъже

 

Финал

10.13

18:45

Диск

Мъже

 

Финал

67.82

18:55

400 м

 

Момичета

Финал

56.03

19:00

400 м

 

Жени

Финал по време

49.53

19:10

400 м

Момчета

 

Финал

49.39

19:15

400 м

Мъже

 

Финал

45.32

19:15

Скок дължина

 

Жени

Финал

7.00

19:15

Гюле

Момчета

 

Финал

16.37

19:25

3000 м пр.б.

 

Жени

Финал по време

9:33.41

19:45

3000 м пр.б.

Мъже

 

Финал по време

8:20.87

20:00

4 х 100 м

 

Момичета

Финал по време

 

20:15

4 х 100 м

 

Жени

Финал по време

42.29

20:25

4 х 100 м

Момчета

 

Финал по време

 

20:45

4 х 100 м

Мъже

 

Финал по време

38.99

20:55

400 м

Мъже

 

Десетобой

45.32

4 юни - Нд

 

 

 

 

 

8:00

Скок дължина

 

Момичета

Шестобой

6.30

8:00

Скок дължина

 

Жени

Седмобой

7.00

9:00

200 м

 

Момичета

Серии

24.44

9:00

Копие

Момчета

 

Финал

53.22

9:20

200 м

Момчета

 

Серии

22.15

9:40

800 м

 

Момичета

Финал по време

2:07.89

9:40

Скок височина

 

Момичета

Финал

1.86

10:00

800 м

Момчета

 

Финал по време

1:56.63

10:20

110 м пр.б.

Мъже

 

Десетобой

13.33

11:00

100 м пр.б.

Момчета

 

Шестобой

13.36

11:00

Копие

 

Жени

Седмобой

63.32

11:30

200 м

 

Момичета

Финал

24.44

11:30

Скок дължина

Момчета

 

Финал

6.93

11:40

200 м

Момчета

 

Финал

22.15

11:50

600 м

 

Момичета

Шестобой

481 т.

12:00

Диск

Мъже

 

Десетобой

67.82

12:10

800 м

Момчета

 

Шестобой

478 т.

12:30

800 м

 

Жени

Седмобой

6658 т.

 

 

 

 

 

 

13:00

Овчарски скок

Мъже

 

Десетобой

5.82

13:15

Копие

 

Момичета

Финал

38.19

15:00

Копие

Мъже

 

Финал

82.55

15:30

200 м

 

Жени

Серии

22.01

15:30

Скок височина

 

Жени

Финал

2.09

15:45

200 м

Мъже

 

Серии

20.20

15:45

Скок дължина

Мъже

 

Финал

8.33

16:15

400 м пр.б.

Мъже

 

Финал по време

48.48

16:15

Гюле

Мъже

 

Финал

21.09

16:45

400 м пр.б.

 

Жени

Финал по време

53.68

17:15

200 м

 

Жени

Финал

22.01

17:20

200 м

Мъже

 

Финал

20.20

17:30

800 м

 

Жени

Финал по време

1:55.42

17:40

800 м

Мъже

 

Финал по време

1:46.29

17:40

Скок височина

Мъже

 

Финал

2.36

17:45

Троен скок

 

Жени

Финал

15.20

17:45

Копие

Мъже

 

Десетобой

82.55

18:00

5000 м

 

Жени

Финал по време

14:56.95

18:00

Гюле

 

Жени

Финал

21.89

18:30

5000 м

Мъже

 

Финал по време

13:13.15

19:15

4 х 400 м

 

Жени

Финал по време

3:25.81

19:15

Копие

 

Жени

Финал

63.32

19:30

4 х 400 м

Мъже

 

Финал по време

3:01.61

19:45

1500 м

Мъже

 

Десетобой

8199 т.

Височини на летвата

Дисциплина

Пол

Начална височина

Нагоре през

До

Нагоре през

До

Нагоре през

Скок височина

Момчета

115

5

160

3

175

2

Скок височина

Момичета

105

5

150

3

165

2

Скок височина

Мъже

165

5

205

3

226

2

Скок височина

Жени

145

5

170

3

188

2

Овчарски скок

Момчета

200

20

280

10

320

5

Овчарски скок

Момичета

200

20

240

10

300

5

Овчарски скок

Мъже

320

20

420

10

520

5

Овчарски скок

Жени

200

20

300

10

420

5

Краен срок за заявки  до 26.05.2017 г. на email: zaiavki@bfla.org или в БФЛА

Техническа конференция: 01.06.2017 г. на стадион „Ивайло“ в баскетболната зала от 16:00 ч.