СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА НА НАЦИОНАЛЕН ШАМПИОНАТ по ЛЕКА АТЛЕТИКА

                               за ЮНОШИ И ДЕВОЙКИ под 18 год. (МЛАДША ВЪЗРАСТ) – 26-27 май 2018 г., гр.София, Нац.ст. „Васил Левски”

Час,мин

Дисциплина

Пол

Кръг

Национален рекорд

1-ви ден

 

 

 

 

 

9:00

100 м пр.б.

 

Девойки

Седмобой

13.79

9:00

Скок дължина

Юноши

 

Квалификация- 6,00 м

7.55

9:00

Чук

 

Девойки

Финал - ст.НСА

53.82

9:00

Копие

 

Девойки

Финал

47.60

9:15

100 м

Юноши

 

Десетобой

10.54

9:30

2000 м пр.б.

Юноши

 

Финал по време

5:45.36

9:45

Скок височина

 

Девойки

Седмобой

1.91

9:55

2000 м пр.б.

 

Девойки

Финал по време

6:48.96

10:15

100 м

 

Девойки

Серии

11.55

10:15

Скок дължина

Юноши

 

Десетобой

7.55

10:30

Копие

Юноши

 

Финал

68.38

10:30

Чук

Юноши

 

Финалст.НСА

76.46

11:00

100 м

Юноши

 

Серии

10.54

11:20

Скок височина

Юноши

 

Финал

2.20

11:30

Скок дължина

 

Девойки

Квалификация- 4,80 м

6.45

11:45

400 м

 

Девойки

Серии

52.61

12:00

Диск

 

Девойки

Квалификация- 23,00 м

59.84

12:15

400 м

Юноши

 

Серии

47.73

13:00

Гюле

Юноши

 

Десетобой

22.05

13:30

Диск

Юноши

 

Квалификация- 36,00 м

65.34

14:00

Скок височина

Юноши

 

Десетобой

2.20

14:00

Гюле

 

Девойки

Седмобой

15.11

15:00

110 м пр.б.

Юноши

 

Серии

13.65

15:00

Гюле

 

Девойки

Квалификация- 10,00 м

15.11

15:30

110 м пр.б.

Юноши под 20 г

 

И.к.

13.85

15:30

Троен скок

Юноши

 

Финал

16.40

15:50

110 м пр.б.

Юноши

 

Финал

13.65

16:15

Диск

 

Девойки

Финал

59.84

16:20

100 м пр.б.

 

Девойки

Серии

13.79

16:30

Овчарски скок

 

Девойки

Финал

3.63

16:30

Гюле

 Юноши

 

Квалификация- 13,00 м

22.05

17:15

100 м пр.б.

 

Девойки

Финал

13.79

17:30

400 м

 

Девойки

Финал

52.61

17:40

400 м

Юноши

 

Финал

47.73

17:45

400 м

Юноши

 

Десетобой

47.73

18:00

Скок дължина

 

Девойки

Финал

6.45

18:00

Овчарски скок

Юноши

 

Финал

5.20

18:00

100 м

 

Девойки

Финал

11.55

18:05

100 м

Юноши

 

Финал

10.54

18:15

1500 м

 

Девойки

Финал по време

4:22.00

18:30

1500 м

Юноши

 

Финал по време

3:48.4

18:30

Диск

Юноши

 

Финал

65.34

18:55

200 м

 

Девойки

Седмобой

23.64

19:15

4х100 м

 

Девойки

Финал по време

47.34

19:30

4х100 м

Юноши

 

Финал по време

43.17

2-ри ден

 

 

 

 

 

8:00

110 м пр.б.

Юноши

 

Десетобой

13.65

8:00

Скок дължина

 

Девойки

Седмобой

6.45

8:45

3000 м

 

Девойки

Финал по време

9:24.4

8:45

Скок височина

 

Девойки

Финал

1.91

8:45

Диск

Юноши

 

Десетобой

65.34

9:20

3000 м

Юноши

 

Финал по време

8:22.89

9:50

400 м пр.б.

Юноши

 

Финал по време

51.86

10:00

Скок дължина

Юноши

 

Финал

7.55

10:00

Гюле

Юноши

 

Финал

22.05

10:05

Копие

 

Девойки

Седмобой

47.60

10:20

400 м пр.б.

 

Девойки

Финал по време

56.01

10:30

Овчарски скок

Юноши

 

Десетобой

5.20

10:40

200 м

 

Девойки

Серии

23.64

11:15

200 м

Юноши

 

Серии

21.43

11:45

Троен скок

 

Девойки

Финал

13.64

11:45

Гюле

 

Девойки

Финал

15.11

11:50

800 м

 

Девойки

Финал по време

2:03.45

12:15

800 м

Юноши

 

Финал по време

1:50.79

12:15

Копие

Юноши

 

Десетобой

68.38

12:35

800 м

 

Девойки

Седмобой

6041 т.

12:45

200 м

 

Девойки

Финал

23.64

12:50

200 м

Юноши

 

Финал

21.43

13:05

1500 м

Юноши

 

Десетобой

4939 т.

13:15

4х400 м

 

Девойки

Финал по време

3:47.25

13:30

4х400 м

Юноши

 

Финал по време

3:23.0

Дисциплина

Пол

Височини на летвата

Начална височина

Нагоре през

До

Нагоре през

До

Нагоре през

Скок височина

Юноши

140

5

185

3

200

2

Скок височина

Девойки

120

5

165

3

186

2

Овчарски скок

Юноши

200

20

380

10

450

5

Овчарски скок

Девойки

200

20

340

10

370

5

 

 

Техническа конференция: 25.05.2018 г. в ММС - „Спортна Палата“, залата на 5-я етаж от 14:30 ч.

Срок за заявки до 19.05.2018 г. на e-mail: zaiavki@bfla.org  или в БФЛА