НАРЕДБА

за провеждане на 

1-и турнир по лека атлетика

 Коста Василев

За деца, юноши, девойки, мъже и жени

 

Description: Description: Description: D:\tonishare\DESKTOP TOSHIBA\MTEL ATLETIKA ZA MLADEZI\Mtel 2015\mtel - novi zvezdi\_AP_7765.JPG

Шабла, 29 април 2017 г. (събота), Стадион „Шабла”

 

 

 

1.ЦЕЛ И ЗАДАЧИ

-          Да се популяризира леката атлетика в гр. Шабла

2.РЪКОВОДСТВО И ОРГАНИЗАЦИЯ

-          Състезанието се организира от СК  „Нефтяник 2014“ със съдействието на  БФЛА и община Шабла

-          Време и място – 29.04.2017-а година (събота) на стадион „Шабла“,  гр. Шабла от 9:30

3.РЕГЛАМЕНТ ЗА УЧАСТИЕ:

1. Право на участие имат всички картотекирани в БФЛА състезатели, като всеки участник може да се състезава само в една възрастова група по наредбата на БФЛА.

2. Участие само с предварителна заявка по формата на БФЛА на и-мейл: silvijordanova@abv.bg до 22 април 2017 г.

3. В състезанието на трибой имат право да се заявяват всички картотекирани състезатели родени през 2004, 2005, 2006 година

4. Изисква се предсъстезателен медицински преглед.

 

4. ДИСЦИПЛИНИ:

Мъже: гюле и копие

Девойки до 20 години (родени 1998 и 1999 година):400 м и копие

Юноши до 20 години (родени 1998 и 1999 година):  гюле (6 кг)

Девойки до 18 години (родени 2000 и 2001 година): 400 м и гюле (3 кг)

Юноши до 18 години (родени 2000 и 2001 година): 100 м

Момичета до 16 години (родени 2002 и 2003 година): 100 м, 200 м  и скок дължина

Момчета до 16 години (родени 2002 и 2003 година): гюле,100 м и 200 м

Момичета до 14 години (родени 2004, 2005 и 2006 година): трибой (60 м, скок дължина и 600 м)

Момчета до 14 години (родени 2004, 2005 и 2006 година): трибой (60 м, скок дължина и 800 м)

Момичета родени  2007, 2008 и 2009 м: 60 м и скок дължина (3 опита)

Момчета родени  2007, 2008 и 2009 м: 60 м и скок дължина (3 опита)

 

5. ПРОГРАМА: 

 Час

Дисциплина

Група

кръг

 

Мтел атлетика за младежи

 

 

 

9:30

60 м

 

Момичета

трибой

9:45

60 м

Момчета

 

трибой

10:00

60 м

 

Деца момичета (родени 2007, 2008, 2009)

Финал

10:10

Скок дължина

 

Момичета-сект.В

трибой

10:15

60 м

Деца  момчета  (родени 2007, 2008, 2009)

 

Финал

10:25

Скок дължина

Момчета-сект.А

 

трибой

11:15

Скок дължина

 

Деца момичета (родени 2007, 2008, 2009) сект. В

Финал

11:30

Скок дължина

Деца  момчета  (родени 2007, 2008, 2009) сект. А

 

Финал

11:40

600 м

 

Момичета

трибой

11:55

800 м

Момчета

 

трибой

12:15

Гюле (3 кг)

 

Девойки до 18 години (родени 2000 и 2001)

Финал

12:30

Скок дължина

 

Момичета до 16 години (родени 2002 и 2003)

Финал

12:25 – 12:55

Награждаване – Мтел атлетика за младежи и Откриване на Турнира

 

 

 

13:00

100 м

Момчета до 16 години (родени 2002 и 2003)

 

Финал

13:00

Гюле (4 кг)

Момчета до 16 години (родени 2002 и 2003)

 

Финал

13.15

100 м

 

Момичета до 16 години (родени 2002 и 2003)

Финал

13:30

Копие

 

Девойки до 20 години (родени 1998 и 1999)

Финал

13:30

100 м

Юноши до 18 години (родени 2000 и 2001)

 

Финал

13:45

Гюле (6 кг)

Юноши до 20 години (родени 1998 и 1999)

 

Финал

13:50

200 м

Момчета до 16 години (родени 2002 и 2003)

 

Финал

14:05

200 м

 

Момичета до 16 години (родени 2002 и 2003)

Финал

14:20

Копие

Мъже

 

Финал

14:30

400 м

 

Момичета до 18 години (родени 2000 и 2001)

Финал

14:40

Гюле

Мъже

 

Финал

14:45

400 м

Момчета до 16 години (родени 2002 и 2003)

 

Финал

15:00

400 м

 

Девойки до 20 години (родени 1998 и 1999)

Финал

 

6. НАГРАДЕН ФОНД:

МЪЖЕ, ЮНОШИ И ДЕВОЙКИ ДО 20 ГОДИНИ

1-во място: 100 лв

2-ро място: 50 лв

3-то място: 40 лв

ДРУГИТЕ ВЪЗРАСТОВИ ГРУПИ:

1-во място: 60 лв

2-ро място: 40 лв

3-то място: 20 лв

 

7.НАСТАНЯВАНЕ

Хостел Шабла 0897 975454  - 15лв със закуска

 Добревата къща - 20лв на легло  0888229483    

Къща за гости „Мираж“ - 15лв на легло 0887197516