НАРЕДБА

за провеждане на 

9-ти мемориал „Цветанка Христова”

За деца, юноши и девойки под 20 години

Description: Description: D:\tonishare\documents\turnir TZVETANKA HRISTOVA\tsvetanka 2015\tsvetanka 2015 snimki\webtnb\_AP_9731.JPG

София, 26 април 2017 г. (сряда)

Национален стадион „Васил Левски

1.ЦЕЛ И ЗАДАЧИ

-          Да се популяризира леката атлетика и да се уважи паметта на една от най-големите български атлетки за всички времена – Цветанка Христова

2.РЪКОВОДСТВО И ОРГАНИЗАЦИЯ

-          Състезанието се организира от СК  „Юниверсал“ със съдействието на БФЛА

-          Време и място – 26  април 2017 година (сряда) на национален стадион „Васил Левски“,  гр. София

3.РЕГЛАМЕНТ ЗА УЧАСТИЕ:

1.       Право на участие имат всички картотекирани в БФЛА състезатели.

2.       Участие само с предварителна заявка по формата на БФЛА на и-мейл: zaiavki@bfla.org  до 19 април 2017 г.

3.       В стартовете при юношите и девойките до 20 години имат право да се заявяват всички картотекирани състезатели родени през 1998, 1999, 2000 и  2001 г.

4.       В състезанието на трибой имат право да се заявяват всички картотекирани състезатели родени през 2004, 2005, 2006 година

5.       Изисква се предсъстезателен медицински преглед.

6.       До участие се допускат мъже и жени извън класирането, ако програмата позволява.

4. ДИСЦИПЛИНИ:

Жени: диск

Девойки: 100 м, 400 м, 1500 м, скок дължина, диск (1 кг)

Юноши: 100 м, 400 м, 1500 м, скок дължина, диск (1.75 кг)

Момичета и момчета до 14 години: трибой (60 м , скок дължина и 800 м – момчета, 60 м, скок дължина и 600 м – момичета)

5. ПРОГРАМА: 

Час

Дисциплина

Група

кръг

 

Мтел атлетка за младежи

 

 

 

9:30

60 м

 

Момичета

трибой

9:45

60 м

Момчета

 

трибой

10:15

Скок дължина

 

Момичета-сект.В

трибой

10:30

Скок дължина

Момчета-сект.А

 

трибой

11:15

600 м

 

Момичета

трибой

11:30

800 м

Момчета

 

трибой

11:50

Награждаване - Младежка ЛЕКА АТЛЕТИКА

 

 

 

12:30

Скок дължина

Юноши

 

Финал

12:30

Диск

Жени

 

Финал

13:00

100 м

 

Девойки

Серии

13:30

100 м

Юноши

 

Серии

13:45

Диск  (1.75 кг)

Юноши

 

Финал

14:00

Скок на дължина

 

Девойки

Финал

14:10

1500 м

 

Девойки

Финал

14:20

1500 м

Юноши

 

Финал

14:40

100 м

 

Девойки

Финал

14:45

100 м

Юноши

 

Финал

15:00

Диск (1 кг)

 

Девойки

Финал

15:10

400 м

 

Девойки

Финал

15:30

400 м

Юноши

 

Финал

16:15

Награждаване