СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА НА НАЦИОНАЛЕН ШАМПИОНАТ по ЛЕКА АТЛЕТИКА

за ЮНОШИ И ДЕВОЙКИ под 18 год. (МЛАДША ВЪЗРАСТ) – 27-28 май 2017 г., гр.София, Нац.ст. „Васил Левски”

Час,мин

Дисциплина

Пол

Кръг

Национален рекорд

1-ви ден

 

 

 

 

 

9:00

100 м пр.б.

 

Девойки

Седмобой

14.01

9:00

Скок дължина

Юноши

 

Квалификация- 6,00 м

7.55

9:00

Чук

Юноши

 

Финалст.НСА

69.04

9:00

Копие

 

Девойки

Финал

47.60

9:15

100 м

Юноши

 

Десетобой

10.54

9:30

2000 м пр.б.

Юноши

 

Финал по време

5:45.36

9:45

Скок височина

 

Девойки

Седмобой

1.91

9:55

2000 м пр.б.

 

Девойки

Финал по време

6:48.96

10:15

100 м

 

Девойки

Серии

11.55

10:15

Скок дължина

Юноши

 

Десетобой

7.55

10:30

Чук

 

Девойки

Финал - ст.НСА

53.82

10:30

Копие

Юноши

 

Финал

68.38

11:00

100 м

Юноши

 

Серии

10.54

11:20

Скок височина

Юноши

 

Финал

2.20

11:30

Скок дължина

 

Девойки

Квалификация- 4,80 м

6.45

11:45

400 м

 

Девойки

Серии

52.61

12:00

Диск

Юноши

 

Квалификация- 36,00 м

65.34

12:15

400 м

Юноши

 

Серии

47.73

13:00

Гюле

Юноши

 

Десетобой

22.05

13:30

Диск

 

Девойки

Квалификация- 23,00 м

59.84

14:00

Скок височина

Юноши

 

Десетобой

2.20

14:00

Гюле

 

Девойки

Седмобой

15.11

14:30

110 м пр.б.

Юноши

 

Серии

13.65

14:45

1500 м

 

Девойки

Финал по време

4:22.00

15:30

1500 м

Юноши

 

Финал по време

3:48.4

15:30

Троен скок

Юноши

 

Финал

16.40

16:15

110 м пр.б.

Юноши

 

Финал

13.65

16:30

Овчарски скок

 

Девойки

Финал

3.63

16:55

100 м пр.б.

 

Девойки

Серии

14.01

17:15

Диск

Юноши

 

Финал

65.34

17:50

100 м пр.б.

 

Девойки

Финал

14.01

18:00

Скок дължина

 

Девойки

Финал

6.45

18:00

Овчарски скок

Юноши

 

Финал

5.20

18:10

400 м

 

Девойки

Финал

52.61

18:15

400 м

Юноши

 

Финал

47.73

18:20

400 м

Юноши

 

Десетобой

47.73

18:30

Гюле

 Юноши

 

Квалификация- 13,00 м

22.05

18:30

Диск

 

Девойки

Финал

59.84

18:40

100 м

 

Девойки

Финал

11.55

18:45

100 м

Юноши

 

Финал

10.54

18:55

200 м

 

Девойки

Седмобой

23.64

19:15

4х100 м

 

Девойки

Финал по време

47.34

19:30

4х100 м

Юноши

 

Финал по време

43.17

2-ри ден

 

 

 

 

 

8:00

110 м пр.б.

Юноши

 

Десетобой

13.65

8:00

Скок дължина

 

Девойки

Седмобой

6.45

8:45

Диск

Юноши

 

Десетобой

65.34

8:50

400 м пр.б.

Юноши

 

Финал по време

51.86

9:00

Скок височина

 

Девойки

Финал

1.91

9:20

400 м пр.б.

 

Девойки

Финал по време

56.01

9:35

200 м

 

Девойки

Серии

23.64

10:00

Скок дължина

Юноши

 

Финал

7.55

10:00

Гюле

Юноши

 

Финал

22.05

10:10

200 м

Юноши

 

Серии

21.43

10:15

Копие

 

Девойки

Седмобой

47.60

10:30

Овчарски скок

Юноши

 

Десетобой

5.20

10:50

800 м

 

Девойки

Финал по време

2:03.45

11:15

800 м

Юноши

 

Финал по време

1:50.79

11:35

800 м

 

Девойки

Седмобой

6041 т.

11:45

200 м

 

Девойки

Финал

23.64

11:45

Троен скок

 

Девойки

Финал

13.23

11:45

Гюле

 

Девойки

Финал

15.11

11:50

200 м

Юноши

 

Финал

21.43

11:55

3000 м

 

Девойки

Финал по време

9:24.4

12:30

3000 м

Юноши

 

Финал по време

8:22.89

12:30

Копие

Юноши

 

Десетобой

68.38

13:15

4х400 м

 

Девойки

Финал по време

3:47.25

13:30

4х400 м

Юноши

 

Финал по време

3:23.0

13:45

1500 м

Юноши

 

Десетобой

4939 т.

 

 

Дисциплина

Пол

Височини на летвата

Начална височина

Нагоре през

До

Нагоре през

До

Нагоре през

Скок височина

Юноши

140

5

185

3

200

2

Скок височина

Девойки

120

5

165

3

186

2

Овчарски скок

Юноши

200

20

380

10

450

5

Овчарски скок

Девойки

200

20

340

10

380

5

 

 

 

 

 

Техническа конференция: 26.05.2017 г. в ММС - „Спортна Палата“, залата на 5-я етаж от 14:30 ч.

Срок за заявки до 21.05.2017 г. на e-mail: zaiavki@bfla.org или в БФЛА