НШ за момичета и момчета под 14 год. - зала
18.02.2023г. гр.София - АСИКС Арена
трибой-момичета под 14 г.
Най-добро постижение.: 208 т. КРАЙНО КЛАСИРАНЕ 60 м  СД / СВ 600 м / Гюле общо
    име и фамилия г. клуб пост. точки СД СВ точки 600m Гюле точки
1 706  Дариа Петрова 2010 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 8,42 67 4,92   66 01:46,66   77 210 NU14IB
2 1384  Ашли Йени 2010 Лудогорец-Разград 8,57 64   1,49 76 01:51,40   68 208
3 1949  Мирела Минчева 2010 СКЛА Добруджа-Добрич 8,43 67 4,78   62 01:46,10   78 207
4 713  Кристиана Илиева 2010 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 8,39 70 4,87   65 01:51,77   68 203
5 1115  Мария Караиванова 2010 СКА Пендарева-Казанлък 8,26 74 4,77   61 01:58,48   57 192
6 1944  Радина Радева 2010 СКЛА Добруджа-Добрич 8,54 64 4,42   50 01:46,72   77 191
7 292  Александра Бозукова 2010 Берое-Ст.Загора 8,77 58   1,43 66 01:52,70   66 190
8 1066  Таня Георгиева 2010 АК-Джордан 9,13 50   1,40 62 01:48,73   73 185
9 2169  Йоана Михайлова 2010 СК Приорити Спорт 8,78 58 4,46   52 01:49,76   71 181
10 96  Петя Богданова 2010 ЦСКА-София 8,75 58 4,60   56 01:53,20   65 179
11 1682  Кайра Садък 2011 Супер спорт-Варна 8,58 64 4,56   55 02:01,60   53 172
12 2449  Мария Трайкова 2010 Тракия-Пловдив 8,84 56 4,44   51 01:54,60   63 170
13 456  Божидара Иванова 2010 СК Радуканови-Видин 8,83 56 4,56   55 01:57,68   58 169
14 403  Марая Стоянова 2010 Тунджа-Ямбол 9,11 50   1,37 58 01:56,38   60 168
15 1686  Ивора Иванова 2011 Супер спорт-Варна 9,14 50 4,27   46 01:50,35   70 166
16 1685  Росина Колева 2011 Супер спорт-Варна 8,76 58 4,42   50 01:59,45   56 164
17 710  Йоана Петкова 2011 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 9,38 46 4,34   48 01:51,06   69 163
18 2446  Ванеса Гергиникова 2010 Тракия-Пловдив 9,15 50 4,07   41 01:49,65   71 162
19 346  Христина Йовчева 2010 СКЛА Шумен 8,78 58 4,05   40 01:54,39   63 161
20 298  Яница Желязкова 2011 Берое-Ст.Загора 9,08 52   1,43 66 02:11,15   42 160
20 2350  Михаела  Михайлова 2010 Дунав-Русе 9,38 46   1,31 51   10,67 63 160
22 404  Явора Кръстева 2011 СКЛА Цвети Кирилова 8,97 54 4,02   39 01:52,95   66 159
23 296  Ирина Иванова 2011 Берое-Ст.Загора 9,27 48   1,34 54 01:59,04   56 158
23 1193  Мира  Шопова 2010 Атлетик-София 8,56 64 4,27   46 02:05,30   48 158
23 2223  Кристина Йонова 2010 АК КЛАС-Костенец 8,95 54 4,03   40 01:53,96   64 158
26 2170  Карина Николова 2011 СК Приорити Спорт 8,98 54 4,02   39 01:54,95   62 155
27 582  Адриана Маврова 2010 КЛАСА 9,08 52 4,15   43 01:57,18   59 154
27 1679  Никол Стоянова 2010 Супер спорт-Варна 9,07 52 4,23   45 01:58,49   57 154
29 289  Алис Илиева 2010 Берое-Ст.Загора 9,89 36   1,34 54 01:54,73   63 153
29 900  Теодора Петкова 2010 СК Тангра 9,13 50 4,10   41 01:54,85   62 153
29 1285  Росица Дженева 2011 СК Спортико 9,39 46   1,34 54 02:01,10   53 153
32 293  Валентина Кънева 2010 Берое-Ст.Загора 9,22 48   1,28 47 01:58,35   57 152
32 488  Ема  Мръвкова 2011 СКЛА Ботев Пловдив 8,67 61 4,44   51 02:12,94   40 152
34 22  Мина Георгиева 2010 Академик-София 8,89 56 3,61   28 01:53,36   65 149
34 150  Ивона Йорданова 2012 СК Олимпия-Враца 9,08 52 4,01   39 01:57,90   58 149
34 291  Марина Донева 2010 Берое-Ст.Загора 9,18 50 3,82   34 01:53,57   65 149
37 1681  Владислава Петкова 2011 Супер спорт-Варна 8,95 54 4,19   44 02:04,68   49 147
37 2374  Марая Христова 2010 Хеброс-Харманли 8,91 54   1,37 58 02:17,82   35 147
39 1067  Виктория Бужева 2010 АК-Джордан 8,87 56 4,26   46 02:08,83   44 146
39 2165  Ирина Ангелова 2010 СК Приорити Спорт 9,38 46 4,37   49 02:02,98   51 146
39 2708  Натали Недева 2011 СК Атлет-Мездра 9,38 46   1,34 54 02:07,53   46 146
42 656  Маргарита Делийска 2010 СК Свети Георги 9,18 50 4,14   43 02:02,19   52 145
42 2010  Мадлен Стоилова 2010 Юниверсал 8,92 54 4,30   47 02:08,68   44 145
44 143  Александра  Петрова 2010 СК Олимпия-Враца 9,45 44   1,34 54 02:07,23   46 144
44 2705  Сияна Митова 2010 СК Атлет-Мездра 9,37 46   1,34 54 02:09,04   44 144
46 95  Мелани Младенова 2010 ЦСКА-София 9,01 52 4,19   44 02:06,44   47 143
47 2898  Велизара Иванова 2011 СК Радуканови-Видин 9,25 48 4,30   47 02:07,27   46 141
48 696  Никол  Асенова 2012 Локомотив София-Никола Карапетров 9,25 48 4,00   39 02:01,53   53 140
48 2706  Деница Ценова 2010 СК Атлет-Мездра 9,21 48   1,28 47 02:07,76   45 140
50 35  Дарина Цветкова 2010 Фортуна-Костинброд 9,20 50 4,03   40 02:05,51   48 138
50 1687  Ема Монова 2012 Супер спорт-Варна 9,22 48 3,88   35 01:59,71   55 138
52 709  Исабел Иванова 2012 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 8,81 56 4,04   40 02:11,93   41 137
52 816  Златена Костова 2010 ЛК Виктория - Варна 8,89 56 3,80   33 02:05,29   48 137
52 1028  Моника Цветанова 2010 Спартак-Плевен 9,27 48   1,40 62 02:26,68   27 137
52 1036  Александра Данчева 2012 СКЛА Енерджи-Пловдив 8,89 56 3,95   37 02:09,26   44 137
52 1946  Ева Иванова 2011 СКЛА Добруджа-Добрич 9,01 52 3,80   33 02:02,18   52 137
52 2166  Пламена Георгиева 2010 СК Приорити Спорт 9,13 50 3,84   34 02:01,52   53 137
58 1045  Михаела Даргова 2010 СКЛА Енерджи-Пловдив 9,03 52 4,06   40 02:08,98   44 136
58 2167  Мария Делчева 2010 СК Приорити Спорт 9,30 48 3,83   34 02:00,52   54 136
58 2852  Мартина Колева 2010 Локомотив-Пловдив 8,85 56 4,11   42 02:14,16   38 136
61 99  Мая  Койкова 2011 ЦСКА-София 9,04 52 3,97   38 02:08,33   45 135
62 675  Джулия Кавалова 2010 Локомотив София-Никола Карапетров 9,15 50 3,78   33 02:02,65   51 134
62 1246  Деа Ковачева 2010 Тракия 96-Пловдив 9,07 52 3,51   26 01:59,13   56 134
62 2011  Карина  Чавдарова 2010 Юниверсал 9,11 50 3,67   30 02:00,93   54 134
65 37  Валерия Васова 2011 Фортуна-Костинброд 9,47 44 3,90   36 02:01,50   53 133
65 1031  Вяра Петрова 2010 Спартак-Плевен 9,62 40   1,34 54 02:13,73   39 133
65 1071  Йорданка Илиева 2011 АК-Джордан 9,28 48 3,97   38 02:06,59   47 133
65 2168  Божидара Злоткова 2010 СК Приорити Спорт 8,94 54 4,29   47 02:21,15   32 133
69 998  Ния Делчева 2010 ЛК Радио 999 9,26 48 3,81   34 02:03,92   50 132
70 1063  Росица Петкова 2010 АК-Джордан 9,34 46 3,86   35 02:04,07   50 131
70 2073  Тереза Иванова 2010 СК Атлетика 2012-В.Търново 9,21 48 4,04   40 02:09,58   43 131
70 2447  Виктория Иванова 2010 Тракия-Пловдив 9,60 42 3,75   32 01:58,65   57 131
73 342  Боряна Неделчева 2010 СКЛА Шумен 9,58 42   1,28 47 02:11,55   41 130
73 898  Габриела Димитрова 2010 СК Тангра 9,34 46 3,79   33 02:03,16   51 130
75 1190  Катерина Нишкова 2010 Атлетик-София 9,07 52 3,79   33 02:09,19   44 129
75 1947  Елина Костадинова 2011 СКЛА Добруджа-Добрич 9,37 46 3,60   28 01:59,63   55 129
75 2645  Габриела Димитрова 2010 Славия-София 9,29 48 3,86   35 02:06,86   46 129
75 2660  Ивайла Иванова 2010 АК Враца 9,41 44 4,08   41 02:09,09   44 129
75 2806  Полина Арабаджиева 2010 Локомотив-Пловдив 8,98 54 4,00   39 02:16,96   36 129
80 748  Габриела Стоянова 2011 Евър-Варна 9,00 54 3,91   36 02:14,92   38 128
80 995  Никол Наскова 2010 ЛК Радио 999 9,57 42 4,05   40 02:07,32   46 128
82 490  Цветана Костова 2012 СКЛА Ботев Пловдив 9,09 52 4,17   43 02:21,12   32 127
82 902  Дея Белева 2010 СК Тангра 8,99 54 3,67   30 02:09,55   43 127
82 2914  Златея  Авджиева 2010 ЛК Виктория - Варна 9,35 46 3,83   34 02:06,44   47 127
85 765  Мирела Цингова 2010 Евър-Варна 9,44 44 3,53   26 01:59,15   56 126
85 1467  Ивон Атанасова 2010 АК Георги Дъков 9,39 46 3,70   31 02:04,26   49 126
87 708  Ивет Конева 2011 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 9,24 48 3,63   29 02:05,56   48 125
87 1064  Марая Попова 2010 АК-Джордан 9,81 36   1,19 37 02:02,48   52 125
87 1068  Лияна Йорданова 2010 АК-Джордан 9,63 40 4,02   39 02:07,47   46 125
90 100  Нора Одаджиева 2011 ЦСКА-София 9,41 44 3,85   35 02:08,12   45 124
90 589  Михаела Търницова 2011 КЛАСА 9,28 48 3,86   35 02:11,73   41 124
90 1253  Антония Шопова 2010 Тракия 96-Пловдив 9,32 46 3,68   30 02:05,29   48 124
93 230  Елена Игнатова 2010 Локомотив-Пловдив 8,92 54 3,46   24 02:08,93   44 122
93 465  Стефани  Ванкова 2012 СК Радуканови-Видин 9,30 48 3,53   26 02:05,67   48 122
93 1765  Ноела Вунова 2011 Атлетик-Хасково 9,68 40 3,74   32 02:04,00   50 122
93 2069  Даяна Ахмедова 2010 СК Атлетика 2012-В.Търново 9,57 42 3,83   34 02:07,45   46 122
97 1279  Катерина Михалева 2010 СК Спортико 9,33 46 3,75   32 02:09,96   43 121
97 2046  Екатерина  Минчева 2010 СК Етър Атлетик 9,32 46 3,87   35 02:12,21   40 121
97 2479  Рая Христова 2010 КЛА Атлетик-Правец 9,53 42 3,88   35 02:08,98   44 121
100 1192  Вяра Асенова 2010 Атлетик-София 9,26 48 3,78   33 02:13,25   39 120
100 1251  Дияна Пешева 2010 Тракия 96-Пловдив 9,31 46 3,81   34 02:12,99   40 120
102 234  Петя Генкова 2010 Локомотив-Пловдив 8,99 54 4,03   40 02:28,98   25 119
102 1197  Дария Касабова 2012 Атлетик-София 9,61 40 3,52   26 02:01,55   53 119
102 2857  Паулина Димитрова 2011 СКЛА Хермес 888 - Пазарджик 9,10 52 3,49   25 02:11,07   42 119
105 1254  Лилия Леонова 2010 Тракия 96-Пловдив 8,98 54 3,28   20 02:09,12   44 118
105 2207  Яна Колева 2010 АК Павел Павлов-Враца 9,20 50 3,85   35 02:18,98   33 118
107 503  Никол Михайлова 2010 СКЛА Спартак - Стара Загора 9,44 44 3,84   34 02:13,72   39 117
107 1256  Мария Йорданова 2011 Тракия 96-Пловдив 9,26 48 3,82   34 02:17,02   35 117
109 2063  Ивет Миронова 2010 СК Атлетика 2012-В.Търново 9,44 44 3,83   34 02:14,63   38 116
110 226  Наталия Аврамова 2010 Локомотив-Пловдив 8,99 54 3,52   26 02:17,39   35 115
110 579  Ния Тренчева 2011 КЛАСА 9,45 44 4,04   40 02:22,14   31 115
110 1051  Ивана  Георгиева 2010 АК-Джордан 9,59 42 3,69   30 02:09,55   43 115
110 1062  Йоанна  Василева 2010 АК-Джордан 9,28 48 3,81   34 02:18,83   33 115
110 2810  Ивана Димитрова 2010 СК Европул 9,43 44 3,53   26 02:07,76   45 115
115 301  Никол Минчева 2012 Берое-Ст.Загора 9,71 38 3,51   26 02:03,54   50 114
115 904  Валерия Галлеова 2010 СК Тангра 9,18 50 3,81   34 02:23,52   30 114
115 2370  Надежда Стойкова 2010 Хеброс-Харманли 9,50 44 3,79   33 02:15,70   37 114
118 290  Зара Илиева 2010 Берое-Ст.Загора 10,17 32 3,60   28 02:01,40   53 113
119 392  Александра  Христова 2010 Тунджа-Ямбол 9,08 52 3,21   18 02:11,04   42 112
119 689  Михаела Ангарева 2011 Локомотив София-Никола Карапетров 9,43 44 3,39   22 02:06,84   46 112
121 297  Деница Иванова 2011 Берое-Ст.Загора 9,82 36 3,22   18 01:58,41   57 111
121 299  Полина Христова 2011 Берое-Ст.Загора 9,32 46 3,65   29 02:16,32   36 111
123 2164  Анастасия Савчева 2010 СК Приорити Спорт 9,78 38 3,62   28 02:08,75   44 110
124 455  Деница Тодорова 2010 СК Радуканови-Видин 9,40 46 3,29   20 02:10,22   43 109
124 1044  Мария Атанасова 2011 СКЛА Енерджи-Пловдив 9,67 40 3,50   25 02:08,70   44 109
126 239  Изабела Николова 2011 Локомотив-Пловдив 9,31 46 3,22   18 02:08,65   44 108
126 652  Елица Ангелова 2010 СК Свети Георги 9,78 38 3,69   30 02:12,66   40 108
126 655  Магдалена Аврамова 2011 СК Свети Георги 9,66 40 3,50   25 02:10,33   43 108
129 653  Изабела Нотева 2011 СК Свети Георги 9,71 38 3,50   25 02:08,85   44 107
129 781  Деа Куюмджиева 2011 Евър-Варна 9,31 46 3,52   26 02:17,44   35 107
129 994  Габриела Аврамова 2010 ЛК Радио 999 9,91 35 3,30   20 02:02,46   52 107
129 1065  Стефани Равначка 2010 АК-Джордан 10,08 33 3,75   32 02:11,12   42 107
129 1381  Зерен Нихадова 2010 Лудогорец-Разград 9,35 46 3,30   20 02:11,77   41 107
129 1952  Милица Николова 2012 СКЛА Добруджа-Добрич 9,68 40 3,44   24 02:10,33   43 107
135 396  Ивет Александрова 2010 Тунджа-Ямбол 9,51 42 3,56   27 02:15,83   37 106
136 237  Ивайла Атанасова 2010 Локомотив-Пловдив 9,62 40 3,65   29 02:16,90   36 105
136 501  Рая Желязкова 2010 СКЛА Спартак - Стара Загора 9,76 38 3,65   29 02:14,77   38 105
136 1069  Никол Николова  2010 АК-Джордан 9,48 44 3,59   28 02:19,05   33 105
136 2147  Жасмина Полукчиева 2010 СК Европул 9,71 38 3,29   20 02:06,59   47 105
140 2053  Сияна Яламова 2011 СК Етър Атлетик 9,61 40 2,97   12 02:02,06   52 104
140 2054  София Георгиева 2012 СК Етър Атлетик 10,29 30 3,58   27 02:06,06   47 104
142 1386  Василена Маринова 2011 Лудогорец-Разград 9,56 42 3,16   17 02:08,61   44 103
142 2149  Мария Георгиева 2010 СК Европул 9,54 42 3,12   16 02:08,27   45 103
144 231  Симона Дончева 2010 Локомотив-Пловдив 9,58 42 3,86   35 02:29,58   25 102
144 2045  Деница Сивриева 2012 СК Етър Атлетик 9,86 36 3,28   20 02:07,52   46 102
144 2421  Добринка Николова 2012 Средногорски атлет-Пирдоп 9,54 42 3,16   17 02:10,11   43 102
144 2476  Елена Кръстева 2010 КЛА Атлетик-Правец 9,56 42 3,27   19 02:11,78   41 102
148 249  Ема Костадинова 2012 Локомотив-Пловдив 9,56 42 3,51   26 02:19,50   33 101
148 1046  Петя Недева 2010 СКЛА Енерджи-Пловдив 9,67 40 3,75   32 02:24,16   29 101
148 2052  Симона Сивриева 2012 СК Етър Атлетик 9,99 35 3,22   18 02:05,25   48 101
151 1991  Стефани Тракалянова 2012 КЛА Несебър 1971 9,89 36 3,45   24 02:12,84   40 100
152 1249  Виктория Цоковска 2010 Тракия 96-Пловдив 9,35 46 3,13   16 02:15,86   37 99
152 2913  Александра Петрова 2010 Орловец 93-Габрово 9,70 40 3,12   16 02:09,75   43 99
152 2939  Дарина Антонова 2011 Атлетик-София 9,69 40 3,82   34 02:28,45   25 99
155 343  Анжелика Димитрова 2010 СКЛА Шумен 9,91 35 3,20   18 02:08,37   45 98
155 554  Елена Симеонова 2011 КЛАСА 9,73 38 3,49   25 02:17,65   35 98
155 1855  Калина Иванова 2011 Левски 2016-София 9,33 46 3,42   23 02:23,74   29 98
158 146  Рая  Георгиева 2011 СК Олимпия-Враца 9,82 36 3,19   17 02:08,87   44 97
158 2103  Йоана Стефанова 2010 СКЛА Ивайло Младенов 9,53 42 3,51   26 02:23,73   29 97
160 1092  Михаела Луканова 2012 Локомотив-Русе 9,37 46 3,60   28 02:33,98   21 95
160 1770  Никита Кирева 2011 Атлетик-Хасково 10,02 33 3,48   25 02:15,80   37 95
162 714  Лина-Мария Витанова 2012 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 9,61 40 3,42   23 02:22,59   30 93
162 2206  Сиана Георгиева 2010 АК Павел Павлов-Враца 9,03 52 4,08   41 DNF   0 93
162 2379  Елица Дарадидова 2011 Хеброс-Харманли 10,13 32   1,19 37 02:30,18   24 93
162 2710  Силвия Ценова 2012 СК Атлет-Мездра 10,05 33 3,37   22 02:14,28   38 93
166 1469  Бианка  Перголези 2010 АК Георги Дъков 9,44 44 3,27   19 02:24,39   29 92
167 1026  Анна-Мария Димитрова 2010 Спартак-Плевен 10,07 33 2,88   10 02:05,74   48 91
167 1586  Елия  Христова 2011 СКЛА Спринт-2020 9,77 38 3,41   23 02:22,91   30 91
167 2195  Ивайла Колева 2012 АК Павел Павлов-Враца 9,81 36 3,45   24 02:22,11   31 91
170 151  Мерием Насеф 2012 СК Олимпия-Враца 10,11 32 3,25   19 02:13,27   39 90
170 302  Анита Кънева 2012 Берое-Ст.Загора 9,71 38 NM   0 02:01,85   52 90
170 2647  Александра Василева 2011 Славия-София 9,47 44 3,72   31 02:41,16   15 90
173 255  Мария Гълъбова 2012 Локомотив-Пловдив 9,88 36 3,41   23 02:22,98   30 89
173 2371  Памела Сиракова 2010 Хеброс-Харманли 10,57 26   1,13 30 02:20,03   33 89
173 2819  Сияна Янкова 2011 СКЛА Шумен 10,22 30 3,07   14 02:08,36   45 89
176 540  Жасмин Атанасова 2010 КЛАСА 9,80 38 3,30   20 02:22,52   30 88
177 233  Деница Шикова 2010 Локомотив-Пловдив 9,75 38 3,75   32 02:38,56   17 87
177 2146  Виктория Калиманова 2010 СК Европул 9,95 35 3,27   19 02:19,74   33 87
179 2373  Виктория Манолова 2010 Хеброс-Харманли 9,85 36 3,06   14 02:16,27   36 86
180 1590  Ивелина Пенкова 2012 СКЛА Спринт-2020 9,82 36 2,95   11 02:14,04   38 85
181 1027  Ерика Цветанова 2010 Спартак-Плевен 10,29 30   1,22 40 02:44,39   13 83
181 2162  Емилия Константинова 2010 СК Приорити Спорт 9,16 50 NM   0 02:20,17   33 83
183 1987  Асения Димитрова 2012 КЛА Несебър 1971 10,31 29 3,07   14 02:13,22   39 82
184 1287  Рая Савова 2011 СК Спортико 9,99 35 2,76   7 02:13,37   39 81
184 2067  Ванеса Тодорова 2010 СК Атлетика 2012-В.Търново 10,00 35 3,39   22   7,68 24 81
186 2618  Ивайла Големанова 2012 Орловец 93-Габрово 10,06 33 3,05   14 02:18,50   33 80
187 101  Ана-Мария Панайотова 2011 Рилски атлет-Самоков 10,26 30 2,85   9 02:13,01   40 79
187 2369  Дияна Благоева 2010 Хеброс-Харманли 10,30 30 3,43   23 02:27,21   26 79
189 1255  Цвета Стойчева 2011 Тракия 96-Пловдив 9,68 40 3,25   19 02:36,12   19 78
190 2377  Никол Иванова 2011 Хеброс-Харманли 10,30 30 3,30   20 02:28,07   26 76
191 252  Даяна Тодорова 2012 Локомотив-Пловдив 10,09 33 3,23   18 02:30,47   24 75
191 2116  Сияна Партовска 2012 СКЛА Ивайло Младенов 10,06 33 2,98   12 02:22,98   30 75
193 248  Елена Иванова 2011 Локомотив-Пловдив 9,75 38 3,40   23 02:43,64   13 74
193 1072  Пламена  Стоилова 2011 АК-Джордан 10,13 32 3,18   17 02:28,53   25 74
195 254  Дария Василева 2012 Локомотив-Пловдив 10,16 32 3,25   19 02:32,95   22 73
195 397  Илияна Спасова 2012 Тунджа-Ямбол 9,31 46 2,76   7 02:35,60   20 73
197 1134  Ивайла Бонева 2010 СК Костенец 10,19 32 3,26   19 02:33,37   21 72
198 227  Ева Ангелова 2010 Локомотив-Пловдив 9,84 36 2,87   9 02:28,07   26 71
199 2040  Габриела Кожухарова 2010 СК Етър Атлетик 10,06 33 2,66   4 02:20,69   32 69
200 1280  Гергана Захариева 2010 СК Спортико 10,32 29 3,16   17 02:33,01   22 68
200 2224  Габриела Янева 2010 АК КЛАС-Костенец 9,36 46 2,83   8   6,64 14 68
200 2617  Анна Христова 2011 Орловец 93-Габрово 9,85 36 2,47   0 02:21,23   32 68
203 1250  Рая Цоковска 2010 Тракия 96-Пловдив 9,61 40 3,02   13 02:42,76   14 67
203 1589  Дея  Йорданова 2012 СКЛА Спринт-2020 10,35 29 2,74   6 02:20,97   32 67
205 241  Александра Димитрова 2011 Локомотив-Пловдив 10,17 32 3,09   15 02:42,18   15 62
205 850  Диана Милчева 2011 Атлетик 90-Луковит 11,15 17 2,80   8 02:15,75   37 62
207 344  Даная Карева 2010 СКЛА Шумен 11,04 18 2,81   8 02:19,89   33 59
208 347  Виктория Янакева 2010 СКЛА Шумен 10,75 23 2,73   6 02:23,85   29 58
209 1136  Йоана Зашева 2010 СК Костенец 10,99 20 2,97   12 02:35,14   20 52
210 250  Даяна Айренска 2012 Локомотив-Пловдив 10,12 32 2,69   5 02:42,28   14 51
210 672  Никол Бориславова 2011 СКЛА Лъвски скок 10,09 33 3,21   18 DNF   0 51
212 251  Велизара Ганева 2012 Локомотив-Пловдив 10,89 21 2,84   9 02:39,18   17 47
213 257  Аглая  Паунова 2012 Локомотив-Пловдив 10,54 26 2,68   5 02:44,31   13 44
  232  Никол Бришимова 2010 Локомотив-Пловдив 9,80 38 3,72   31 DNS   0 DNF
  246  Елена Вълкова 2011 Локомотив-Пловдив 9,69 40 3,69   30 DNS   0 DNF
  1029  Карина Александрова 2010 Спартак-Плевен 9,35 46 3,54   26 MED   0 DNF
  1030  София Петкова 2010 Спартак-Плевен 10,38 29 3,16   17 MED   0 DNF
  2075  Ева Тачева 2010 СК Атлетика 2012-В.Търново 8,74 58 3,80   33 MED   0 DNF
  1359  Милена Павлова 2010 Балкан-Ботевград 8,91 54 DNS   0       DNF
  1355  Ивет Бенчева 2011 Балкан-Ботевград 9,34 46 DNS   0       DNF
  1354  Лиа Пешева 2010 Балкан-Ботевград 9,83 36 DNS   0       DNF
  1356  Борислава Велковска 2012 Балкан-Ботевград 9,88 36 DNS   0       DNF
  2873  Александра Ангелова 2010 СК Дарко Тим 9,46 44 DNS   0       DNF
  2835  Теодора Димитрова 2011 СК Дарко Тим 10,30 30 DNS   0       DNF
  2871  Сарина Петева 2011 СК Дарко Тим 9,91 35 DNS   0       DNF
  2348  Християна Тагарова 2011 Дунав-Русе MED               MED
  1281  Мария Минева 2010 СК Спортико MED               MED
  1470  Виктория  Данаилова 2010 АК Георги Дъков MED               MED
  2611  Александра Грозданова 2010 Орловец 93-Габрово MED               MED
  2209  Ивет Прошенска 2011 АК Павел Павлов-Враца MED               MED
  645  Арайа Църкова 2011 СК Свети Георги DNS               DNS
  662  София Тунчева 2011 СК Свети Георги DNS               DNS
                           
                           
                           
и.к. 2173  Лора Делчева 2012 СК Приорити Спорт 9,64 40 3,48   25 02:18,78   33 98
и.к. 2172  Виктория Стойчева 2011 СК Приорити Спорт 9,02 52 4,32   48 02:20,02   33 133
  начало край
СД1 8:50 9:30
СД2 9:35 10:32
СД3 10:50 11:38
СД4 11:58 12:57
СД5 13:17 14:20
СД6 14:37 15:27
св 9:15 10:35